Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon béna ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Anyagilag nem vagyok túlzottan eleresztve,és tetszik egy lány és arra gondoltam h.faragcsálok neki egy szivet(2x2cm) amit átfuratok és egy bőr vagy vmi mással lő belőle nyak,vagy karlánc...nem lesz túl nyomi?am sok a gazdag ismerőse,és nem tom h.labdába rúghattok egy.nála...

16/F 16/L


2012. ápr. 17. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem totál aranyos ötlet! :)

Bár a lányt nem ismerem, de nekem tetszene.. tudod a szerelmet nem lehet pénzért megvenni!


17/L

2012. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a faragcsálás jól sikerül, akkor nincs gond. De hidd el, a faragás nem olyan könnyű meló.
2012. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XDD nem könnyü! de asztalosnak tanulok,ami előny az esetembenXD
2012. ápr. 17. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
"sok a gazdag ismerőse" - és akkor mi van? :D adj neki ilyet, ebbe a te kezed munkája van, lehet jobban értékeli majd, mint a pénzt.. :D
2012. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen csinálj neki ilyet, nagyon aranyos, kedves ötlet!!:) Én nagyon örülnék ilyen saját készítésű ajándéknak, szeintem sokkal igazibb, őszintébb, mint a vásárolt:) 25/L
2012. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"de asztalosnak tanulok"


Nekem egy asztalos ismerősöm olyan gyönyörű intarziás díszdobozokat meg hasonlókat készített a barátnőjének, hogy szinte megszólalt! Igaz, láttam, nem két perc alatt dobta össze őket, egyik-másik hetekig tartott, de hidd el: aki a fával szépen tud bánni, az kincseket tud gyártani.

2012. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!