Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jól működő kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jól működő kapcsolatba beleférnek az ilyenek?

Figyelt kérdés

Vőlegényemmel 7 éve vagyunk együtt, minden oké, tervezzük az összeköltözést, lagzit, tényleg semmi gond, bármit meg tudunk beszélni.

A legjobb haverjával úgy 1-2 éve kezdtem én is jóban lenni, előtte is találkoztunk néha, de mostanában már én is azt mondom, hogy haverom, nem azt, hogy vőlegényem legjobb barátja. Elmegyünk ketten erre-arra, pl elhív, ha venni akar magának ruhát, vagy ha én akarom valamivel meglepni a vőlegényem, akkor őt hívom vásárolni, emellett sokat beszélgetünk facebookon is "csak úgy".

Én eddig bele se gondoltam abba, hogy esetleg a külső szemlélőnek úgy tűnhet, hogy valami van köztünk, vagy alakul valami... erről szó sincs, de vőlegényem elejtett egy mondatot, amiből rájöttem, hogy féltékeny.

Belegondoltam, és tényleg van úgy, hogy ezzel a sráccal valami kétértelműt mondunk egymásnak.

Beszéltem vele erről (sráccal), hogy ő ezt észrevette-e, és hogy szerinte miért flörtölgetünk, és azt mondta, hogy jólesik neki, hogy van valaki, akivel így tud beszélgetni, de nem akar tőlem semmit, nem fog keresztbetenni a legjobb haverjának, és nem akar tőlem semmit. Nekem is jó, hogy van valaki, akivel tudok beszélgetni, mert sajnos barátnőimmel nem nagyon tartjuk a kapcsolatot napi szinten... És jólesik a flörtölgetés is (már ha ezt annak lehet nevezni), mert soha nem voltam a fiúk álma típus, és jót tesz ez az önbizalmamnak.

Szerintetek gondot okozhat ez a továbbiakban a vőlegényemmel? Elhiszi, hogy nem akarunk egymástól semmit a haverjával?


2012. ápr. 17. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem értem h mi a baj. nekem csak fiúhaverjaim vannak. h miért? mert ha azt mondom, h "este sör, kv, akármi?", akkor nem az van h "jaj, nem tudom, fáradt vok, tanulok, ezt csinalom, azt csinalom", hanem az van h "ok, mikor, hol?"
2012. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
A flörtölgetés, meg a 2értelmű célzások szerintem nem férnek bele a kapcsolatba. Amúgy az ellenkező nemű barátokkal nincs semmi baj. Férjemnek is van egy nagyon jó barátnője, de "csak úgy" nem beszélgetnek FBon, azért az meredek lenne...de ti tudjátok. A vőlegényed helyében én is féltékeny lennék, gondolj abba bele, hogy te mit szólnál mindehhez fordított helyzetben?
2012. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de mi az h "csak úgy"? csak úgy nemlehet beszélgetni? vagy én ezt nem értem......
2012. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de mik azok a flörtölgetées amugy?
2012. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát elhiszem, hogy kényelmes ez a helyzet számodra, és nem akaródzik lemondani erről, de gondolj bele, fordított helyzetben hogy esne neked, szerintem szarul... Nem gond, sőt kimondottan jó, ha jóban vagy a haverjával, időnként elmentek ide-oda, de a flörtölgetést jó lenne mellőzni, ha már most féltékeny a párod, ez nem fog nála elmúlni.
2012. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Mivel te magad is mondod, hogy eszrevetted, hogy a baratodat ez zavarja, ezert ugy tunik, hogy a ti kapcsolatotokba nem fer bele.


Elkepzelhetonek tartom, hogy vannak olyan emberek, akiknek siman belefer, hogy a volegenye/menyasszonya flortolget egy haverral/havercsajjal (bar szerintem ez azert nem lehet tul gyakori), de ha a baratod egyszeruen nem ilyen alkat, akkor nem hiszem, hogy 100%-osan el tudna fogadni ezt a dolgot, barmennyire is probalnatok meggyozni, hogy ez csak hulyeskedes kozted es a haver kozott.

2012. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A völegéned a hülye. Én a elyében elkezdenék a legjobb barátnőddel flöertöelgetni. Csak a vicc kedvéért. Sőt meg is húznám. És eghy rossz szavad sem lehetne. Remélem hasonló minőségben is írtam, mint te.
2012. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A "csak úgy" beszélgetünk alatt azt értem, hogy ő rám ír, vagy én írok neki, most mindketten munkát keresünk, interjúkra járunk, megkérdezzük egymástól, hogy ezzel hogy haladunk, régebb össze akart jönni az egyik barátnőmmel, akkor segítettem neki randit szervezni.

Mindig valamilyen konkrét dolog miatt írunk egymásnak, de van, hogy utána órákig beszélünk, ő mondjuk tipikusan olyan ember, akivel bármiről lehet beszélgetni.

A flörtölés meg lehet, hogy erős szó erre, olyasmikre gondoltam, hogy pl. elmentünk ruhát venni, és az egyikre mondta, hogy megnézné rajtam, de egy tök átlagos felső volt, nem is túlzottan kivágott.

Meg inkább azt mondanám, hogy összeszoktunk és sokszor már egy pillantásból is tudjuk, hogy a másik mit gondol, ő eléggé kritikus típus, szóval sokszor van, hogy buszon lát valami "oda nem illő" dolgot/viselkedést, rám néz és tudom mit gondol róla.

2012. ápr. 17. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nem flörtölés :D ez udvariasság. sztem..
2012. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pár hete voltunk egy házibuliban, szinte mindenki ott aludt, és valaki kitalálta, hogy írjuk fel mindenki nevét egy cetlire, és húzzuk ki, hogy ki kivel alszik, persze, hogy ő engem húzott... Röhögtünk rajta, de persze nem aludtunk együtt, mindenki a párjával aludt, aki egyedül érkezett, az meg egyedül. Azóta már 1-2 mondat erejéig beszéltünk erről, mindig ő hozta fel a témát, de csak valami poént mondott hozzá.

Múltkor egy kicsit összekaptunk, aztán kibékültünk, és rá egy napra megint elkezdtünk volna vitatkozni valamin, erre azt mondja, hogy "ne essünk már megint egymásnak", és rögtön hozzátette nevetve, hogy "jajj, nem úgy gondoltam", nekem meg eszembe se jutott, hogy az "egymásnak esését" kétértelműen is lehet értelmezni.

2012. jún. 3. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!