Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleférnek apró hazugságok...

Beleférnek apró hazugságok egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy dolog amit eltitkoltam a párom elől. Nem csaltam meg, és ehhez hasonlók.

A lényeg az, hogy egy ember van, aki tud erről a hazugságomról, és ő ki is fogja használni az alkalmat, hogy lebuktasson. Persze a párom nekem fog hinni, nem annak az illetőnek...

Elmondani nem szeretném neki semmiképpen!


Soha semmiben nem hazudtam, de az ő érdekében most muszáj.


2010. nov. 23. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi az az apró.... Pici füllentés igen, belefér... De csak akkor, ha jelentéktelen dologról van szó, és nem bántod meg a másikat ha kiderül...
2010. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Ezt te döntsd el. Én azt mondom belefér, aki azt mondja soha de soha nem hazudott az hazudik.
2010. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni. A lényeg, hogy nagyon kiakadna, ha megtudná.
2010. nov. 23. 16:23
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem pici dolog,ha kiakadna...
2010. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
hát ha semmiképp nem akarod neki elmondani, és 100% hogy neked fog hinni, akkor ne mondd el neki, és ha előáll azzal, hogy x szerint pedig így volt, ezt csináltad, akkor közöld vele, hogy nem bír téged az az emberke, és most mindent kitalál, hogy rossz fényben tűntessen fel a párod szemében. Ha párod megbocsátaná és nem nagy dolog, akkor meg mondd el neki őszintén.
2010. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

ha kiakadna akkor nem pici füllentés, ez nagyon nem fér bele. ha nem mersz előtte, vagy nem lehetsz előtte őszinte akkor régen rossz. ilyen kapcsolatot én nem szeretnék...

23f

2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg annyira az ő érdeke, akkor talán.


De egyébként szerintem nem. Ha nem mondok el valamit, az még bizonyos esetekben esetleg elmegy, de a hazugság szerintem már nem fér bele.

2010. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy valamit eltitkoltál, az viszont már egy második hazugság lesz, hogy ha kiderül, a párod szemébe hazudod, hogy nem igaz, amit állítanak rólad. Ez már egyből 2 hazugság, és lehet hozza maga után a többit.

Tehát nincs olyan, hogy "soha, csak most az egyszer".

Neked ez belefér egy kapcsolatba?

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a párod is csak egy hazugságot takargat egy másikkal, azt meg esetleg még néhánnyal?

2010. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha leírnád mi is az,akkor jobban tudnánk neked választ adni.
2010. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
ha igazan szereted elmondod neki es legalab jobban fogod magad erezni ha igazan szeret megbocsajt de ha elmegy had elmenni es ha nem jon vissza akkor o nem volt a tied soha !! :)
2010. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!