Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem ezt az oldalt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ezt az oldalt, és szívesen segítek másoknak. Ti mennyire örülnétek ha lenne a szerelem, szex menüben egy társkereső menü is?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülnék neki.

2012. ápr. 17. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert nincs elég társkereső a neten?
2012. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igy is sokan annak használják :DD
2012. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell... Az az oldal pont azért jó, mert névtelenek a segítők. De még így is van hogy a segítők és a kérdezők össze BARÁTKOZNAK! De ez nem baj. Viszont akkor sem társ kereső. Így is több az ilyen kérdés mint kellene.

Persze ez csak az én véleményem!

2012. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is örülnék neki :)
2012. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék, ha már egyszer valaki privát beszélgetést kezdeményezett velem, válaszolna, miután én is.
2012. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényege, hogy külön kategória.

Így nem kerül olyan kérdések közé, ahova nem való.

Pl: Van ilyen lány / fiú kérdésekből van egy rakat, ami szerintem err megy ki.

Nincs ezzel baj, szerintem teljesen normális, de legalább külön kategória lenne.

Én még fejlesztenék chatet is ide :)

2012. ápr. 17. 16:50
 7/15 Diavolino44 ***** válasza:
En annak orulnek ha egy kicsit forumosabb lenne a kinezet, pl avatar hasznalat, de jo otletnek tartom ha jelolve lenne valaki szingli!
2012. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ASOT ***** válasza:

NE!!!


Azzal csak elrontanák ezt az oldalt!!!

Nem kell az ide!

Ha valakinek valaki nagyon szimpatikus akkor az ír neki max üzenetet! De akkor már a téma ezen az oldalon, az ennek az oldalnak a társkeresője lenne!

2012. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na ja, csak hiába van millió társkereső, ha már mindenhol csak prémium tagsággal -némi pénz fejében- nézheted meg még azt is, hogy ki nézte meg az adatlapod és egyebek...


Kérdező, személy szerint én örülnék neki.

2012. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Asot:

Miért zavarna téged ha kölön kategória lenne?

Én ne tárkeresőre gondoltam, hanem egy olyan menüpontot, ahova akár ugyan ilyen kérdés szerűen lehetne írni.

Így letisztulna szerelem, szex azon rovatai, ahova ez nem tartozik bele.

2012. ápr. 18. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!