Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? (társkereső)

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek a >>tavkapcs.hu<<-ról?? van olyan, aki regisztrálva van ott? én még nem, és egyik ismerősöm azt mondta, hogy eléggé jó... sztetek? 16L
2012. jan. 22. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek a társkeresők nem túl nyerőek... Élőben nem tudsz ismerkedni?:)
2012. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vnas00000 ***** válasza:
hallod 16 évesem ne társ kereső oldalakon. ismerkedj már am is televan pedoval xd
2012. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalhoz akkor fordulj ha 25 éves vagy és még nem volt senkid, de ha nagyon nem találsz senkit, és nagyon kell fiú, én elmegyek veled pasizni:) 18l
2012. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tegnap 15:16


azért, mert idő kell, mire megnyílok az ismeretlen emberek előtt/felé, és így élőben szinte lehetetlenség! Pláne, hogy nem tartozom a "cicababák" közé, és ezért észre sem vesznek... :S

2012. jan. 23. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy nem tartozol a cicababák közé? Mert ez véleményem szerint egyáltalán nem probléma, sőt:)
2012. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok csontsovány, és van, amikor nem sminkelek, ill. nem szeretek hangoskodni... :)
2012. jan. 24. 14:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek jó tulajdonságok:) Ne aggódj:)
2012. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!