Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is baj a push up? Pasik!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is baj a push up? Pasik!

Figyelt kérdés

Azt mondjátok, "lányok ne hordjatok push up-ot mert átverés ,hordjatok olyat amiben nincs szivacs, ha valakinek kellesz akkor annak nem a mellméreted miatt fogsz kelleni"


Ebben nincs ellenmondás???


Ha esetleg lekerül a melltartó és kicsit kisebb mint push-up-ban akkor az miért baj?Elvileg nem a méret számít és nem a mellem miatt kellek annak akinek kellek...nemigaz ?


Psze az nyilván gáz ha egy A-s méretű hölgy felvesz egy ilyet és olyan mintha C-s lenne a melle.Demonstrálom:

push up: [link]

nélküle: [link]


De most egy alapból is formás és szép mellnél tényleg baj ha nagyobbnak melltartóban?

Push up: [link]

simán: [link]



2012. ápr. 17. 17:19
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Az meg hogy "a barátnőm ne hordjon push-up ot mert ha megsimogatom a mellét nem a szivacsot akarom érezni"

namármost...

Otthon szerintem minden lány vagy vmi sportmelltartót hord, vagy toppot vagy szabadon. Akkor ugye simogathatja , nem a szivacsot érzi. Ha meg az utcán vagyunk vagy olyan helyen ahol sokan vannak, pl pláza...ott meg ne fogdossa a mellét nem?Vagy ha éppen nem látnak akkor meg nyúljon be alá...

2012. ápr. 17. 17:28
 2/22 anonim ***** válasza:
A második eset nem gáz, de azért az első az tényleg fura. Én se rakok 60 centis kigyóuborkát a nadrágomba, és nem rakok szivacsokat a felkaromra, hogy nagyobbnak tűnjön a bicepszem
2012. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van, bár én lány vagyok..:DD
2012. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eléggé úgy hangzik mintha ezt csakis azért találták volna ki a pasik mert ők TÉNYLEG mell alapján akarnak válogatni!!
2012. ápr. 17. 17:31
 5/22 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nem igaz, amit mondasz. Van logika az irományodban, és jók a gondolatok, de: Az a nehéz ebben, hogy most lehet álszenteskedni, de ha mondjuk egy buliban vagy, ott jobban megakad a szemed egy olyan lányon, akinek nagyobbak a mellei. Olyan mint hogy egy jobb testű palit hamarabb észre vesznek a csajok. Olyasmit próbálok magyarázni, hogy olyannal kelti fel a figyelmet, ami neki nincs is.
2012. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen , egy egyéjszakás kalandnál nyilván számít...De a pasik pont az ellenkezőjével próbálják magyarázni a bizonyítványukat....
2012. ápr. 17. 17:36
 7/22 anonim ***** válasza:

Én sem mondom, hogy millióim vannak, közben pedig nincs. Nem kell annak látszani, ami nem vagy és probléma megoldva. Amúgy nekem nem igazán számít a mellméret. Sokkal inkább a formája a lényeg.


A 2. nő pedig mindenhogy szép.

2012. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Figyelj én nem magyarázok meg bizonyítok semmit... egyszerűen ránézek ezekre a képekre, és rohadtul átverve érzem magam. Az ilyen megnagyított és durván kitett mell, az elég vadító, vagy inkább hergeli az embert. Ez tény. Ha ez a célod, csináld. Nyugodtan, bármikor.


Ha hosszabb távú kapcsolatot akarsz, akkor viszont mégsem szerencsés ezzel indítani. Hidd el, nagyon szeretjük a formás melleket, de mégis csak olyan lányt akarunk magunk mellé, aki ilyen szarságok nélkül néz ki jól. Enélkül is bőven fogsz tetszeni a pasiknak!

2012. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, a mellméret nekem nem annyira fontos. Sokkal inkább a bimbók, ha mellről van szó :D Azt pedig nem látni melltartóban. Nem a testrészei miatt választottam a páromat :P
2012. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azok akik meg azt hiszik hogy melltartó nélkül is ugyanúgy áll a mell azok tapasztalatlanok vagy egyszerűen hülyék...Mert ha nem szilikonról beszélünk akkor tökmindegy h pushup vagy sima melltartó...ugyanúgy megfog lepődni az aki azt hiszi hogy egy mellnek ugyanúgy kell állnia mint melltartóban.Minden kosaras melltartó formáz....
2012. ápr. 17. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!