Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is baj a push up? Pasik!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is baj a push up? Pasik!

Figyelt kérdés

Azt mondjátok, "lányok ne hordjatok push up-ot mert átverés ,hordjatok olyat amiben nincs szivacs, ha valakinek kellesz akkor annak nem a mellméreted miatt fogsz kelleni"


Ebben nincs ellenmondás???


Ha esetleg lekerül a melltartó és kicsit kisebb mint push-up-ban akkor az miért baj?Elvileg nem a méret számít és nem a mellem miatt kellek annak akinek kellek...nemigaz ?


Psze az nyilván gáz ha egy A-s méretű hölgy felvesz egy ilyet és olyan mintha C-s lenne a melle.Demonstrálom:

push up: [link]

nélküle: [link]


De most egy alapból is formás és szép mellnél tényleg baj ha nagyobbnak melltartóban?

Push up: [link]

simán: [link]



2012. ápr. 17. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese! XD
2012. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
humorherold.
2012. ápr. 17. 18:36
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyit bírsz egy témával foglalkozni anélkül, hogy bármelyik hozzászólás egy apró hatást is gyakorolt volna rád, akkor nem a kis melleid miatt nem lesz pasi ;)
2012. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Azok akik meg azt hiszik hogy melltartó nélkül is ugyanúgy áll a mell azok tapasztalatlanok vagy egyszerűen hülyék...Mert ha nem szilikonról beszélünk akkor tökmindegy h pushup vagy sima melltartó...ugyanúgy megfog lepődni az aki azt hiszi hogy egy mellnek ugyanúgy kell állnia mint melltartóban.Minden kosaras melltartó formáz..." - Én ezt tudom, és minden tapasztalt pasi tudja :D Te meg lelkesen tanítod itt a kisfiúkat. Azért a köszönjük Emese :D

Zoltán voltam, komolyan! :D

2012. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nekem nincs kis mellem...
2012. ápr. 17. 19:06
 16/22 A kérdező kommentje:
és írtam is hogy nemazokra gondolok akik szúnyogcsípésből pamela andersonosat csinálnak, hanem amit másodikra linkeltem pl....
2012. ápr. 17. 19:07
 17/22 A kérdező kommentje:
egyébként meg nem tudom miről beszélsz , visszaválaszolgattam...
2012. ápr. 17. 19:08
 18/22 anonim ***** válasza:
És ha a nők nem akarják,hogy a férfiak a mellük miatt válasszák őket,akkor miért vesznek fel push-upot?! XD A baj az,hogy átverés! Mint a Lays chips:Szép nagy zacskó,de ha kibontod a fele levegő!(esetünkben szivacs) Ha valakinek szép melle van,az viszont push-up nélkül is szép:) Nem kell középhegység!
2012. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem a pasik miatt hordunk push up-ot elhiheted...Hanem mert nagyobb tőle az önbizalom, jobb tőle a kedv, jobban áll egy ruha, stb...
2012. ápr. 18. 12:17
 20/22 anonim ***** válasza:
ha meg úgyse miattunk hordjátok, akkor mi a kérdés? :D Közünk sincs hozzá, te mondtad.
2012. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!