Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki nagyon tetszik. Gondolkoztam, hogy bejelölöm facebookon, de arra jutottam, hogy az elég béna lenne, viszont nem tudom, hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét.
2012. ápr. 17. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
mi van akkor ha bejelölöd? Engem is bejelölt jó pár csaj a suliból, mégsem hiszem azt h akarnak valamit...
2012. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem merem :D
2012. ápr. 17. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
jelölj be nyugodtan :D
2012. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be mindenképp!!
2012. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De olyan hülyén érezném magam, ha esetleg felismerne a suliban
2012. ápr. 17. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

hát de mér nem ezt szeretnéd ha tudsz jobbat akk minek kérded kérdező

ennyivel már fel is hivod magadra a figyelmet

2012. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy valaki tud valami okosabbat :D
2012. ápr. 17. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be.Mit veszthetsz?(én ezt tenném)
2012. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Velem is volt ilyen,hogy nem mertem bejelölni.De végül megtettem.Mikor egy másik helyen ő jelölt be,akkor önbizalmat kaptam,és bevallottam neki.Diszkréten megmondta,hogy én nem érdeklem őt,és nagyon sajnálja.


Ha nem egy ritka bunkó,akkor normálisan visszautasít.Nem kell félni,hisz még mindig jobb,mintha magadba tartod.Ha ez nem fog összejönni,biztos nem ő lesz az utolsó fiúmaki tetszik neked.Ha ő nem,jön egy másik,aki észrevesz.(:

2012. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!