Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik normálisabb/von...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik normálisabb/vonzóbb? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a normálisabb, ha egy fiú több műszakban vagy akár napi 25 órát ül a gép előtt és mindenfélével "kockul"? Vagy ha olyan szinten gitár b*zi hogy napi 3-4 esetleg 6 órát is simán gyakorol akár törött kézzel is, és amikor nincs gitár a kezében is vmin dobol egy ritmust (és fel se tűnik neki)?


Csak kiváncsi vagyok, leszólásoktól kíméljetek...


2009. jún. 20. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gép előtt ül egész nap akkor kivágom mint macskát xarni, olyan pasi nekem nem kéne. De ha gitárb*zi az nem zavar, én is az vagyok:D
2009. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nőtt kicsit az önbecslésem... csak barátnőm már többször kiszedte a kezemből, meg metrón rámszólt néha, hogy "már megint dobolsz", de ezekszerint jobb mint 1 éve XD.

Várok még válaszokat

2009. jún. 20. 01:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, h a gitározás!:)
2009. jún. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én zenész vagyok és nem kérdés melyik a normálisabb számomra. Megértelek.
2009. jún. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szia,

én is mindig ezt csináltam régen . Aztán láttam másokat is és így rájöttem, hogy tök furcsán néz ki. és le lehet szokni róla. nincs olyan, hogy gitárb§zi ezt esetleg egy kirobbanó tehetségnél, zseninél tudom elképzelni. hogy tényleg mindig ez jár a fejében. amúgy meg egy buta szokásról van szó. És azért is szoktam le róla, mert nekem olyan visszatetszőnek tűnt. mintha csomóan magamutogatás miatt csinálnák ezt.

Persze, ez jobb annál az embernél, mint aki folyamatosan a gép előtt ül. mert zenélni jobb és értelmesebb. de ez egyértelmű, nem is kérdés.

2009. jún. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés direkt úgy van feltéve, hogy a gitározós legyen a válasz :) ha az lenne a kérdés, hogy van vki aki napi 3-4 esetlen 6 órát "kockul" és napi 24órában gitározik akkor gondolom meg a másik lenne a jó....
2009. jún. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok leszokni a gitározásról... a dobolás meg ha vkit zavar szóljon... csak nem tudom néhányan tiszta hülyének néznek emrt napi 6 órát is képes vagyok akár gyakorolni
2009. jún. 20. 02:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát... nem tudom... van olyan aki nem bírja ha 6 órát kockul a párja... de tudod mit a ekdvedért tartok nyáron zene maratont 48 óra nonstop gitározással, de a kozházi számlát te állod XD
2009. jún. 20. 02:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt... az minek számít ha 1 év alatt mindent megtanultam kivéve arpeggio, sweep és gyors skálák... jó zene elmélethez segg vagyok mer még bottals e bögdösöm. De minden mást tudok, számokat is kb 2-3 nap alatt megtanulom (szóló nélkül)
2009. jún. 20. 02:25
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem jó rohadni a gép elött=)

éljen a kockulás,és persze a WOW.=)

2009. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!