Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt tényleg megcsinálja velem? Nem akarom elhinni!

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk, mert már nem bírtam elviselni a flörtölgetéseit, azt éreztem, hogy semmibe vesz, megaláz. Csaknem 2 hónapig "próbálkozott", bizonyított, hogy visszafogadjam. Bebizonyította, hogy én vagyok neki a legfontosabb, legalább is ezt éreztem.

Kibékültünk, csodás 2 hetet töltöttünk együtt, boldogabb és szerelmesebb voltam mint valaha, azt hittem boldog velem, hangoztatta hogy mennyire szeret.

Egyik nap roszul ébredt, egész nap rossz kedve volt, nagyon bunkó volt velem, haza is ment. Telefonon hívtam, hogy mégis mi baja van, nem értem a viselkedését amire ő azt válaszolta, hogy "megakar dugni egy csajt" azt hittem nem jól hallok és csak viccel, 2szer rákérdeztem, hogy ez most mi komolyan beszél? Ő végig, hogy komolyan...utána pedig hogy csak viccel és még szebb vagyok, ha ideges vagyok! Mondtam neki hogy ez kegyetlen tréfa, és ha megdugna valakit akkor köztünk mindennek vége. Azt mondta rendben, elfogadja a döntésem. Kérdeztem, hogy akkor ennyi volt? Azt mondta ha én ugy akarom, akkor igen.

Nekem már potyogtak a könnyeim annyira fájt. Ugy tettem le a telefont, hogy "gyűlölöm és nem akarom többet látni"

Vissza se hívott, nem is reagált...ez mi? Miért csinálja ezt? Most viccelt, vagy komolyan mondta, ezért pedálozott, hogy 2 hétig együtt legyünk???

De ugyis tudom, hogy megint pedálozni fog, mert tudom hogy szeret és én amilyen hülye vagyok mindig megbocsátok neki, de most nem fogok. Ha megdugott valakit én örökre végeztem vele.

Szerintetek miért csinálja ezt? Annyira fáj!


2011. júl. 15. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2011. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PcCsaj ***** válasza:

Uhh :S Hallod! Ne is foglalkozz vele! Egy ilyen pasi nem érdemel meg! Ez még viccnek is rossz meg mi az már, h "rendben" Ennyi??? Elhiszem, h fáj és könnyű mondani de ha igazán vissza akarna szerezni akkor nem szórakozna ilyennel... Amúgy meg mennyi idős?

17/L

2011. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, akkor figyelj!Ezt még sokszor meg futod, mire rájössz.A drágád nem tudja mit akar.Ha elérhetetlen vagy téged, ha vele vagy mást.Mi tévő legyél?Hááát, úgyse hallgatsz majd az okosságokra, mert szerelmes emberkét naggyon nehéz jó irányba terelni.A legjobb tanács az, ha minnél többet hagyod vadászni magadra, még akkor is, ha együtt vagytok-ne legyen minden evidens és egyértelmű neki-mindenért küzdjön meg-persze ezt elég nehéz "jól" csinálni, hogy aztán ne süljön el visszafelé a dolog-mármint, hogy később ne az legyen, hogy mindig kéreted magad...

Idővel rá fogsz jönni, hogy éretlen az emberke hozzád, jobbat érdemelsz és pattintod-ő meg sokkal később rájön majd, hogy mekkora barom volt-de addig még fájni fog párszor...

Mindenesetre ne érezze ezt a végtelen szerelmet, míg meg nem érdemli.

2011. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány naposak vagytok??:D
2011. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

27 éves, már igazán viselkedhetne felnőtt emberhez méltón! Én 23 vagyok!

1 éve vagyunk együtt, vagyis voltunk.

És az elején ezt csináltam, megdolgozott értem, most szakítás után megint. De már belefáradtam, boldog akarok lenni nem állandóan az ő szeszélyeivel foglalkozni, ami ráadásul, csak ugy jön! Nincs is semmi előzménye. Egyik nap még imád, szeret boldog velem, másnap meg könnyüvérű libákkat hülyít... Nem ezért fogadtam vissza, annyira csalódott vagyok!

2011. júl. 15. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem, hogy csalódott vagy! Én is az lennék... őszintén szólva én attól is félnék egy ilyen mondat után, hogy sok időbe telne számomra, amíg meg tudnék bízni benne.

Nem tudom elképzelni, hogy a hűséges párom ilyesmit mondjon nekem.

Mi késztet valakit arra, hogy ilyesmivel viccelődjön? El nem tudom képzelni.. Szerintem nem elég érett Hozzád, akkor sem, ha 27 éves.

2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

23.40 vagyok.Akkor megértél arra, hogy az okosságot kövesd.

NE!Ne fogadd vissza soha többé.Karcsú a gyerek hozzád, de nagyon.És az idő szalad.Gondolom szeretnél normális párt, majdan gyerekeket...stb.Ha ennyi idősen ez ilyen kölök, akkor hadd játsszon még-MÁSSAL.

2011. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!