Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom meghalt, én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meghalt, én pedig képtelen vagyok továbblépni, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, ő 21 volt. Egy baleset következtében meghalt,de még mindig szeretem, tökéletes volt,és bűntudatom lenne ha mással talákoznék. Aludni nem tudok,rémálmaim vannak, néha órákról is ki kell mennem sírni. Szerintem én már sohasem leszek másba úgy szerelmes mint belé, magányosan fogok meghalni. Rengetegen hívnak randizni,de képtelen vagyok elmenni, nem érdekelnek. Nem birom :(
2012. ápr. 17. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hagyj időt magadnak. szegénykém :( őszinte részvétem. meg én a helyedben lehet felkeresnék 1 pszichológust is, akivel elbeszélgetnék erről. ez egy nagyon komoly ügy.

Jobbulást Neked, és fogadd őszinte részvétem :(

2012. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lila nyuszi ***** válasza:
Adj időt magadnak... Mást nem tudsz tenni. Sok erőt kívánok!
2012. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom... adj időt magadnak, gyászolj még egy ideig...


idő kell mindenhez, és nem mondom azt, hogy lépj túl rajta, mert szinte lehetetlen...



Amíg egy picit nem nyugszik le a lelked, addig ne randizz...

talán pár hónap múlva /fél év múlva erősebb leszel lelkileg.

2012. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Van ennél rosszabb is ,hidd el.

Én átéltem.

2012. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bűntudatod ne legyen. Gondolj arra, hogy ő is szeret és azt akarja, hogy boldog legyél. Fordított esetben te sem akarnád, hogy egyedül, magányosan éljen.


Ahogy előttem is írták, adj magadnak időt, mert ez hatalmas trauma, pláne ilyen fiatalon. Részvétem és remélem minél előbb túljutsz ezen.

2012. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legyél erős! Az élet megy tovább, ezt hozta a sors, sajnos ezen már nem lehet változtatni. Nagyon megértelek.

Szerintem érdemes neked elmenni pszihológushoz, hidd el, solat segítene.

2012. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A lelked betegedett meg úgyhogy ---- Lélekgyógyász!!! (pszichológia)
2012. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mikor történt a szerencsétlenség?
2012. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudom, nem sokat számít, de őszinte részvétem..

Én se tudok többet mondani, mint hogy teljesen megértelek, és csak annyita tudok mondanmi, hogy próbálj meg boldog lenni, és valóban meg pszichológushoz. Légy erős.. én nem tudom, mit tettem volna..

2012. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

(Mikor húnyt el?)

Pár év múlva máshogy fogod látni és már csak egy szép emlék lesz az egész..

2012. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!