Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok kapcsolatot. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok kapcsolatot. Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szeretek, és úgy érzem ő is engem (mindig keres, hív sétálni, érzelmes üzeneteket ír elég sűrűn).

Mondta, hogy szeretne majd családot, meg előtte már komoly kapcsolatot...csak az a probléma, hogy én nem, mert nem érzem magam érettnek hozzá.

Volt 1 1éves kapcsolatom (ennek 2 éve), és nagyot csalódtam. azzal szakított az akkori párom, hogy engem nem lehet szeretni. Azóta nem is merek szeretni, meg nem is tudok annyira mint régen és nem akarok elköteleződni. Nem akarom, hogy bárki korlátozza a szabadságom, nem akarok az érzelmeim rabja lenni.

viszont őt sem akarom megbántani, mert fontos számomra...valahogy úgy akarom megszakítani ezt a kezdődő v.mit, hogy neki ne legyen rossz.

az különösen bánt hogy nagyon őszinte volt velem...azt is elmondta, hogy garázdaság miatt majdnem becsukták, és egy dobása van...de én nem akarok így járni v.kivel, hogy folyton attól féljek, mikor csinál felindulásból butaságot, és aztán évekig bent legyen,mire már túlzottan beleszerettem (előző barátomnál is így volt).

én csak békét akarok, és szabad lenni...

légyszi normális válaszokat írjatok!


2011. okt. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajmár! Jól van, az előző kapcsolatod rosszul sült el, de attól még lehet, hogy ez jobb lesz vagy talán az is meglehet, hogy vele fogod leélni az életed. Ne úgy fogd fel, hogy ha 1 kapcsolat rossz volt akkor mind az lesz... Nembiztos, hogy veled van a baj, csak ő nem neked való volt, de mindenkinek lehet egy esélye!
2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, talán túlságosan be vok f.sva az előző miatt :/
2011. okt. 3. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

nem is merek szeretni, meg nem is tudok annyira mint régen és nem akarok elköteleződni. Nem akarom, hogy bárki korlátozza a szabadságom, nem akarok az érzelmeim rabja lenni.


barátnőm is mindig ezt mondja, hiába bizonyítom, hogy szeretem...kemény dolog ez :s adj esélyt és időt a dolognak.

2011. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm is így járt...szakítottak a barátjával kb másfél éve és azóta én úgy érzem,hogy nem találja a helyét így kapcsolati téren,bár ő azt mondja,hogy most éli ki magát,de szerintem csak nem mer belevágni egy új dologba,mert fél,hogy olyan lesz,mint a régi,pedig neki is lenne valaki,akivel boldog lehetne...neked is csak azt tudom tanácsolni,hogy ha úgy érzed,hogy boldog lehetnél ezzel a sráccal és tudnád szeretni,akkor hajrá...nem szabad mindig a múlton rágódni,előre kell nézni és élni az életedet...drukkolok neked
2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!