Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus párok, hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus párok, hogy álltok a felcsatolhatóssal?

Figyelt kérdés
Barátnőm már vágyik rá, és megkért hogy szerezzek egyet. Rendelni nem tudom a netről, mert elég necces lenne ha házhoz szállítanák. Viszont elég cikinek érezném bemenni egy szexshopba. Ti hogy vagytok ezzel? Akinek van, az hogy szerezte? Hogy győzte le a gátlásokat?
2012. ápr. 18. 13:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen.. nem is a "postásbácsi kihozza" dologgal van bajom, hanem a szüleimmel :)
2012. ápr. 18. 14:48
 12/22 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2012. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
18. miért?
2012. ápr. 18. 15:07
 14/22 anonim ***** válasza:
38%
Szóval anyuci meg apuci nem is tudja még, hogy nem lesz kis unoka? Szegények, sajnálom őket.
2012. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mi felcsatolhatósat nem vettünk, nem akartunk; de dildót beszereztünk. (Barátnőm kívánta így feldobni az egészet; részemről mindegy volt, nekem nem jött be. :D)

Bementünk a szexshopba, égett a fejünk, de az eladósrác értelmes meg segítőkész volt, meg úgy magyarázott erről-arról, mintha bögréket akart volna eladni.

Semmi különös. Kérdeztünk, válaszolt. Nem is volt olyan vészes.

2012. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Hol élsz? Ha Bp-en, akkor egyáltalán nem gáz bemenni a boltba, teljesen természetes, a párok együtt is mennek ilyen helyre, meg szoloban is persze. Ha valami nagyon kisvárosban, akkor lehet esetleg gond, hiszen joformán mindenki ismer mindenkit. Akkor meg szervezz meg magadnak egy kirándulást Bp-re.
2012. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a segítséget :) ment a zöld kéz.
2012. ápr. 18. 16:37
 18/22 anonim ***** válasza:
Mond hogy ingyen termékmintát rendeltél tamponból meg betétből..
2012. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 61karcsi válasza:
Válaszolok ha nem késtem le. Hülyeség h a postás nem tudja mit visz ki. Én is voltam postás és a "diszkrét csomagolásból" tudtuk mi lehet benne. Én a NET-en rendeltem és a lakóhelyemhez közelebb levő boltban át vettem, fura volt de még mindig jobb mintha " véletlenül" szétszakad és személyesen tételesen a postán kell átvenni mindenki előtt.
2012. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszi. még nem késtél el.. :) még nincs meg, de már eldöntöttük hogy bemegyünk egy boltba és megvesszük együtt.
2012. máj. 3. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!