Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság átalakulhat szerelemmé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság átalakulhat szerelemmé?

Figyelt kérdés

Fiú-lány barátság esetén a barátság átalakulhat szerelemmé? Még egész friss a barátságunk, de én úgy érzem, hogy ebből lehetne több is. Honnan tudom, hogy ő is így gondolja-e?

19/L


2012. ápr. 18. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egy fiú barátként kezd el egy lányra tekinteni, akkor kizárt! Nincs vonzalom, nincs semmi... Max szex lehet belőle.
2012. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PT-Daniel ***** válasza:

En eddig csak forditva tapasztaltam.


27F

2012. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszer beleszerettem már barát-nőmbe. Csak férfiak esetében friendzone a vége, nők esetében meg lehet szerelem is.
2012. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyne,szinte minden szerelem barátsággal kezdődik,így a felek szép lassan fokozatosan ismerik meg egymást.
2012. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki van zárva.Barátságból szerelem lány és fiú közt csak a mesében van.De a mi kis világunk nem mese.Ez a való világ,ahol minden csak látszat.

Amúgy ha a fiú barátként tekint a nőre,akkor nem fekszik le vele

2012. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
IGEN!!Full barátság fél év alatt átúszott szerelembe!!!!
2012. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen lehet nem egy ismerősöm járt már így barátok voltam először most meg már 5 éve járnak :)
2012. ápr. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Barátságból lehet szerelem de szerelemből barátság nem. A többiek igazat mondanak ha a fiú nem érez semmit akkor nem lehet semmi.
2012. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!