Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar ha a fiúnak csúnya a bőre?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Sajnos nagyon nem vagyok kibékülve a bőrömmel, és ez miatt az önbizalmam lent van a pincében. Először is a karomon és a lábamon sok pici zsírcsomó van. Szabad szemmel nem is látható (2-3 közelről esetleg), de legtöbb simán kitapintható. Másodszor elég sok kis anyajegy van szerte a testemen. Mindkettő megoldható lenne műtéttel, de annyi van belőlük, hogy nem lenne értelme, és helyette tele lennék hegekkel. Csak kiegészítő infoként mondom, hogy magasság, testsúly, arc rendben van (hál'istennek) :) . Üdv :)
2012. ápr. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

muti képet :D

pici zsírcsomó? az meg milyen? :D

2012. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 18. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! unokatesómnak is ilyen csomói vannak, ő lány, de nem zavarja. Én is lány vagyok, szerintem, ha elmagyarázod, hogy mi bajod van a barátnődnek, akkor nem lesz vele problémád. Ez nem olyan undorító bőrhiba... Semmi gond nincs vele, biztosan taszít egyeseket, de nem olyan gond, amitől el kéne vesztened az önbizalmad. Anyajegyek meg mindenkin vannak. A csajod se egész nap a hátadat fogja bámulni.
2012. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
áhá. de ha magasság, testsúly, arc rendben van... akkor miért aggódsz? :)
2012. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem zavarna..de eddigi barátnőid mit szóltak vagy nem mondtak rá semmit? 21/l
2012. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát 2 komolyabb barátnőm volt, nem szóltak semmit.
2012. ápr. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!