Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor érzem, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor érzem, hogy úgy megölelnék sok lányt, aki tetszik. Lehetséges, hogy ha lenne barátnőm nem éreznék így?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez nem semmi. Rátaláltam a kérdésre - elolvasom - ,,Sokszor érzem, hogy úgy meg Ö L N É K sok lányt, aki tetszik. Lehetséges, hogy ha lenne barátnőm nem éreznék így?,, -

komolyan ezt olvastam, végig néztem a válaszokat, mindenki ölelésről beszél, mondom ezek nem tudnak olvasni - nézzem a kérdést, na ez kész az ölelnék nem megölnék...

És nem hogy lehetséges hanem 100%-ig biztos hogy nem éreznél így, de ezzel nem csak te vagy így egyedül.

2012. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hallod én tökre jóképűnek tartom magam, néha nézegetem magam a tükörbe oszt még sincs bnőm :D Nekem azzal van bajom hogy nem vagyok akkora májer, így baxhatom, hogy hogy nézek ki xd

f18

2012. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem csak simán hülye vagy.
2013. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!