Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páwák beszólogatós egóista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páwák beszólogatós egóista stílusúak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,a páva egy madár...
2012. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Igen azok.Azt hiszik ők a menők.Szánalmas banda.
2012. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
inkább egoisták és pöffeszkedő nyomorékok akik szerelmesek magukba...némelyiknél még a metrószexualitás jelei is megfigyelhetők.
2012. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azok a kis görény gyerekek, akik ketten tesznek ki egy normális ember?
2012. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nekem is van ilyen osztálytársam.Gondolom a kinézetet nem kell bemutatni, de az arca akkora... folyton a csajok előtt veri magát, hogy ő mekkora nigger, megver mindenkit, mindenkinek beszólogat, aztán ha valaki visszaszól akkor arra rámennek vagy 10en.Persze ha kell valamit csinálni, vagy egyedül kell kiállni magáért akkor kussol. Szerintem ne foglalkozz velük, rajta pl. rajta már most látszik, hogy komoly gondjai lesznek...
2012. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem állítanám, hogy ezek a valamik, tudnak verekedni.
2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd.:D Pont azt mondom, hogy 10en megvernek egy embert, de ha 1v1-be kell menni, akkor elfutnak.Rohadt egy gyáva faj ez.
2012. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egy orrbavágás erejéig. Utána kussolnak.
2012. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát én küldtem már el a jó... egy ilyen gyereket. Azóta sem mer hozzám szólni és úgy meghunyászkodik mint egy kiskutya ha szembejön velem XD

Persze nem poénból csináltam, hanem folyton beszólt, gyakran, én meg meguntam! :)

2012. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszaszólni kell az ilyennek, hanem leütni. Ha már a földön fekszik, a többiek akárhányan lehetnek, akkor is kussolni fognak.
2012. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!