Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a pasiknak a duci csajok?

Figyelt kérdés
177cm/80kg/16 éves lány
2012. ápr. 18. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
178cm/80kg/16 éves fiú , ez nekem nagyon erősen durva, és egy egy kicsit több mint duci. És ahelyett hogy olyat akarsz találni, akinek ez bejön, tegyél érte, hogy a pasik kapáljanak utánad... go to fitness center!
2012. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon
2012. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Talán tényleg fitness terembe kéne mennem de nincs hozzá akaraterőm mert jól érzem magam ahogy vagyok. de mikor rendszeresen sportoltam akkor is max 2-3 kgal voltam kevesebb.
2012. ápr. 18. 20:57
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

ne bomoljatok már!

177 cm-hez 77 kg-nak kéne lennie..én még lehet, hogy akkor is férne rá valamennyi, mert mondjuk erős a csontozata..ez komolyan mondom poén már...

2012. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad ahogy vagy, akkor az szuper :D Idegesítő, ha valaki állandóan a külseje miatt rinyál...
2012. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyetértek tényleg idegesítő:) ha annyira zavarja akkor fogyjon le vagy pedig fogadja el magát úgy ahogy van.
2012. ápr. 18. 21:11
 7/23 anonim ***** válasza:

177cm-hez a 80kg szerintem jó! Figyelj oda hogy ne menj feljebb, és villogtasd a szép hosszú combjaid!


Üdv.

2012. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Na lássuk csak ...


31 éves vagyok, 178 cm és 80 kg. Nem dicsekvésből írom, de a párom imád, aki nem mackós, hanem teljesen normál testalkatú. A férfiak 90%-a folyamatosan próbál flörtölgetni velem a munkahelyemen és az ismeretségi körünkben is, tehát kedves válaszadók, a számok önmagukban nem sokat érnek, nem azok alapján kell megítélni valakit úgy, hogy még csak nem is láttátok még fényképen sem.

Rám soha senki nem mondta, hogy duci vagyok, inkább formásnak mondanak, mert van mellem, van fenekem, de nincs pl. úszógumim vagy bika combom.


Természetesen az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy én mikor 16 éves voltam, akkor 65 kg volt a súlyom, úgyhogy a kérdezőnek azt ajánlanám, még most kezdjen el edzeni és odafigyelni az alakjára, mert idővel valamennyit mindenki hízik, így elkerülheti az elhízást!

2012. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) most is vigyázok az alakomara amennyire bírok mármint egészségesen taplalkozok és ha lehet sportolok
2012. ápr. 18. 21:37
 10/23 anonim ***** válasza:

"ne bomoljatok már!

177 cm-hez 77 kg-nak kéne lennie..én még lehet, hogy akkor is férne rá valamennyi, mert mondjuk erős a csontozata..ez komolyan mondom poén már...

"

Igen, ha fiú/férfi, akkor a 77 reális. De ő lány... Inkább 65-67 körül lenne az ideális. Ez az erős csontozat szlogent meg felejtsük el...Nincsenek akkora eltérések ebből kifolyólag, mint amit itt próbáltok bemesélni.


Amúgy, ha jól érzed magad, akkor ne akarj fogyni. Azt csináld/ olyan légy, amitől te érzed jól magad.

2012. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!