Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a pasiknak a duci csajok?

Figyelt kérdés
177cm/80kg/16 éves lány
2012. ápr. 18. 20:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ja te sértegetheted a vékonyokat, de te szent vagy? Tényleg igazi férfi vagy.
2012. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

80kg ideális?????:D:D:D

jézusom hol éltek ti?:D


Én 176cm vagyok 56kg! Dkosaras melltartót hordok szóval nem vagyok elől deszka hátul léc típus egyáltalán,

van mit fogni rajtam de mégis szép vékony vagyok.80kilósan egy bálna lennék:(

Szerintem mozogj többet és jobban fogod érezni magad a bőrödbe és pasik is jobban felfigyelnek rád;)

21/L

2012. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
ha jól érzed magad ahogy vagy akkor minek írsz hülyeségeket úgí is van akinek bejössz mindenki bejön valakinke úgy is lesz aki rád lesz gerjedve és annyira nem vagy kövér ez még határeset sztem mondjuk az se mindeggy hogy oszlik el rajtad ez a súly ha pl nem arányosan akk szarul nézhetsz ki
2012. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!