Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha kicsit nyomulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha kicsit nyomulok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nem vagyok jó a kapcsolatokban. Az esetek 99%-ában elszúrom a dolgot. Most tetszik az egyik osztálytársam. Helyes, izmos, okos, jófej, és nagyon kedves velem. Egy szóval számomra szinte tökéletes. Viszont nem igazán érzem, hogy én tetszenék neki. Igaz, hogy szokott nézni, és csomószor összenézünk, de szerintem ez még nem jelent semmit. Meg néha beszélgetünk, és általában mindig én segítek neki, ha nem tudja a házit. Nem vagyok a netes beszélgetés híve, de most azon gondolkozok, hogy lehet, hogy rá kéne írnom. Nem számít ez nyomulásnak? És miről kérdezzem? Házi, suli ilyesmi? Van így ennek esélye? Tavaly nagyon jóban voltunk, és majdnem lett is belőle valami, csak elszúrtam (mint általában...) és azóta már nem vagyunk olyan jóban. Szóval most azt érzem, hogy nekem kéne kezdeményeznem, de kicsit a büszkeségem meg visszahúz. Mit kéne tennem? Normális válaszokat várok, és tapasztaltabb személyektől. Köszönöm előre is :)
2012. ápr. 18. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá, senki nem nézi ma már rossz szemmel, ha egy lány kezdeményez!
2012. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj - legalábbis feltűnően.

Mi az, hogy elszúrtad tavaly?

Ha személyesen nem megy a dolog, gondolod, hogy írásban közelednétek egymás felé?

Ha még is ráakarsz írni... kérdezd valami semleges dologról vagy olyanról amiben segítene tudna. pl. kérdezz valamit a telefonoddal vagy számítógéppel kapcsolatban - már ha ért hozzá....

2012. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!