Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnöm, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnöm, mi a jobb a szakitás után? Ha keresem vagy ha inkább hagyom egy kicsit rágodni? én még nagyon szeretem és bizonyitanék neki. az a baj hogy kerestem és beszélünk is, de ha sokat nyomulok idegesiti.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő már nem akar tőlled semmit, jobb az úgy neki is, meg idővel neked is.

Csinálj bármi mást csak ne gondolj rá, soha ne unatkozz, mert csak rá fogsz gondolni, kösd le magad valamivel.


Fel a fejjel :)

2009. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de ezt nem tudom én sem.mertén kint dolgozom németbe és terveink voltak amiröl most beszéltünk és talán még benne lenne.de azt mondja bizonyitanom kéne.ki akartunk költözni.de az is baj hogy emiatt az utobbi idöbe csak távkapcs volt.ez biztos nem tett jot.
2009. okt. 18. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:

bizonyítást akar?

Vidd el egy felkapott helyre vacsorázni.

Előtt meg fizesd be egy szépségszalonba, hogy érezze, hogy törődsz vele és komolyna gondolod :)

2009. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érdemes lenne keresnem?vagy haggyam ha idegesitem?nem tudom ilyenkor mi segit ill mi ront a helyzeten.
2009. okt. 18. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igazán akarod, és Ő sem zárta le a kapcsolatot, cska az kell, hogy bizonyíts neki, akkor akar még valamit, szóval minimális szinten idegeli,hogyha meghívod vacsorázni, és hidd el, hgy szívesen elmegy veled.

Kérdezd meg, egy próbát megér :)

2009. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen.köszi.:)csak hát aza a baj,hogy van köztünk kb 700 km.:)szoval nem egyszerü.biztos ha otthon lennék harcolnék és mindent megtennék,de sajna csak a tel marad.attol meg ideges.hazamennék a hétvégén de addigra meg ö utazik el,ugyhogy kb3hét mulva tudunk személyesen találkozni.szoval kicsit reménytelen.
2009. okt. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!