Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyukája szigorú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm anyukája szigorú. ötlet?

Figyelt kérdés
sziasztok! már több hónapja együttvagyok a barátnőmmel és olyan problémám van hogy a barátnőm anyukája nagyon szigorú. se együttalvás se semmi, mindíg korán kell hazamennie, nyáron se akarja elengedni velem sehovase még magyarországon belül se. segítsetek! mit tudnék tenni? tanácstalan vagyok, de ezekről a dolgokról nemszeretnék lemaradni. mindketten 17 évesekvagyunk.
2012. ápr. 18. 23:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szerintem először dugd meg anyucit,hátha oldódik a szigor!

De ügyesnek kell lenned,nehogy még szigorúbb legyen! :D

2012. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem, kedves utolsó... Igenis aludtam együtt pasival úgy, hogy hajnali 3-ig beszélgettünk, csak átölelt, semmi szex... Másnap reggel meg egymás karjaiban ébredtünk. És életem egyik legszebb éjszakája volt, felejthetetlen (mindezt a 2. randin. Na erre varrjá gombot...)

(Több ilyen is volt, de ez a legemlékezetesebb...)

2012. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én pl szeretek a barátommal együtt aludni(csak alvás!). Jó érzés úgy elaludni,hogy hozzábújok és jó mellette ébredni:)
2012. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

9-es, kicsit korlátoltan látja a dolgokat...

Én 16 évesen jártam az első komoly barátommal, és 4 hónapig meg se fordult a fejünkben, hogy szexeljünk. Viszont aludhattunk együtt, igaz nem sokszor, talán 1-2x, de akkor örültünk, mint majom a farkának.

És szexelni egy délutáni napon szexeltünk először, meg onnantól kezdve elég sokszor, hisz együtt aludni nem nagyon lehetett.

Úgyhogy hagyjanak már lógva ezzel az együtt alvás egyenlő a szexel dumával. Talán neveljétek értelmesre a gyerekeiteket és akkor nem ezeken kell izgulni. Fura, hogy nekem mindent normálisan és korrekt módon elmondtak a szüleim és sose voltak ilyen h.ülye téveszméim meg kérdéseim, mint a honlapot látogató kamaszok többségének szokott lenni...

2012. ápr. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy 2. randin már ágyba bújtatok? Még ha nem is történt semmi, ez akkor is nagyon komolytalan így:) Úgy látszik, hogy akkor én másképp gondolkodok ebben:D Szerintem egyedül sokkal kényelmesebb aludni. Nem kell a másikkal foglalkozni, nem kell a szuszogását hallgatni, nem kell reggel a büdös száját szagolni stb.
2012. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
énseértem hogy miért kell kapásból a rosszra gondolni..
2012. ápr. 19. 00:27
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
nem kell a púder, az első adandó alkalomnál beakasztanád neki...ne is tagadd!!!
2012. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
nem tagadom, hisz férfiből vagyok, de amellett van bennem annyi tartás is hogy nem, ha ő nemakarja, nemakarom h emiatt tönkremennyen a kapcsolatunk. többre tartom őt.
2012. ápr. 19. 00:30
 19/26 anonim ***** válasza:
11%

te kis naiv.

te tudod, hogy egy 17 éves lánynak mennyire viszket a puncija.

rád mászna, te kis buta.

ő kezdeményezné a dugást nem te.

együtt alszotok...2perc és már markolná a farkad te kis amatőr.

2012. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ma 00:26

Nem volt betervezve, nem részletezem, mert nem rólam szól a kérdés, ez akkor este alakult így, és nem bántam... (Nem ez vetett véget a kapcsolatnak.)

Mikor szexeltünk, meg pont nem aludt itt xD

2012. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!