Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Meg fog majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Meg fog majd változni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még sosem volt barátom,mindig csak buliban kavartam pasikkal,vagy nyáron futó kaland,de az is pár napos,és nem járásnak minősül.Már annyira szeretném,ha nekem is lenne pasim,aki szeret,és tényleg komoly kapcsolatot szeretnék,de vhogy nem tudom elképzelni magam egy kapcsolatban,meg főleg azt nem,hogy pl.hazahozom és bemutatom a szüleimnek..stb.Pedig a szüleim nyitottak és modern gondolkozásúak,csak sajnos van egy "életképtelen" bátyám,aki 26 évesen is szűz,és nem volt még semmilyen kapcsolata sem nőkkel.


Szerintetek ez meg fog változni idővel?

18/L


2012. ápr. 19. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
csak ha nagyon akarod akkor,de úgy látom nem,akkor meg minek kérded?
2012. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első komoly kapcsolatom nekem is 18 éves koromban kezdődött..előtte nekem is csak futó kalandjaim voltak, vagy 1 hetes kapcsolat..már 2 éve vagyunk együtt és állíthatom, megérte várni
2012. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szólj a bátyádnak, hogy hozzon össze valamelyik szűz haverjával, valamelyik tuti beléd szeret és bamm, komoly kapcsolat, ilyen egyszerű:)
2012. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18évesen én is így gondolkoztam, mint te. Most 21 vagyok és már beértem egy kapcsolatra, de ennyi idősen nem tudtam elképzelni magam egy kapcsolatban csak úgy álmodoztam róla :D
2012. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én szerintem meg fogs változni nős nős és más hogy fogod fel a dolgokat

és talán lesz paszid csak még várjál mert még

"NEM JÖT EL A NAGY Ő"

2012. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!