Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha 18 évesen így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha 18 évesen így gondolom?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátom, semmi. Elvileg a külsőm rendben van, próbálkozók is vannak mindig. Nem hiányzik, nem is akarok jelenleg senkit. Most úgy érzem, hogy életem végéig vígan el tudnék lenni "egyedül", nekem nem kell egy pár ahhoz, hogy egésznek érezzem magam, vagy boldog legyek. Nem hiányzik csók, ölelés, simogatás, szexualitás, sem semmi. Inkább barátokkal akarok lenni állandóan, mint egy sráccal otthon romantikus filmet nézni, összebújni. Nem a szerelem ellen vagyok, mert bevallom, hogy valóban szép dolog, annak, aki ezt tényleg teljes szívéből érzi. Nekem jelenleg egy kapcsolat saját magam megerőszakolását jelentené. Ez normális? Köszi!
2012. ápr. 19. 20:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Későn érő típus vagy, semmi gond nincs vele.
2012. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Normális.
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért nem hiányoznak a dolgok, mert még nem volt részed benne.
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy hiányoznak, hanem hogy nem vágyom rá. Vágyni valamire pedig tapasztalat nélkül is lehet szerintem.
2012. ápr. 19. 20:56
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm! :)
2012. ápr. 19. 20:56
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Bizony baj és abszolút nem normális az ilyen! Nem vagy te már kislány! Akkor miért nem leszel apáca?? Ugyan már!! Abba bele sem gondoltál, hogy majd neked is kell, hogy legyen családod, gyereke(i)d?? Az a teljesen normális mikor valakinek van kapcsolata. Én nem mondom, hogy el vagy késve, mert nem, bármikor találkozhatsz olyan sráccal aki megváltoztatja a gondolkodásod, de akkor majd élned is kellene ezzel a lehetőséggel. Sok jót hagysz ki az életből ha így viszonyulsz a dolgokhoz, na de te tudod mi nem szólunk bele, a te életed... 27/l
2012. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert el tudom képzelni magam 10 év múlva egy férfivel, kisgyerekkel, mint egy család. De az ezt megelőző randik, hosszú év járások, intimitás, esküvő nagyon idegen, elképzelem, és nem én vagyok.. Amúgy úgy mondod, mintha a család, gyerek a mai világban is társadalmi elvárás. Oké, én is szeretnék, de egyáltalán nem elvárás már.
2012. ápr. 19. 20:58
 8/17 A kérdező kommentje:
* hosszú évekig tartó járás, na :D
2012. ápr. 19. 20:59
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem elvárás a család, hanem kötelesség. Ez minden ember kötelessége. Aki nem így gondolkodik, az valamilyen mutáció következménye. Vagy egyszerűen bolond, anti. Ha nem vágysz intim emberi kapcsolatra, az betegség. Alapjában véve az ember társas lény és igényli az intimitást.
2012. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, én akarok majd gyereket, de szerintem hülyeség ráerőltetni bárkire is.
2012. ápr. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!