Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nem várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nem várni a szerelmet?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják, hogy mikor nem várjuk, akkor vonzzunk be valakit az életünkbe. Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan nem görcsöltök rá erre a témára?


(Tudom, mással lefoglalni magunkat, ez meg is van, de akkor is eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha mellettem lenne valaki.)


2012. ápr. 19. 22:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Najó, ne folytasd, mert ezt már úgysem hiszem el :D
2012. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
meg se fogok szólalni akkor :)
2012. ápr. 19. 22:58
 23/28 anonim ***** válasza:
Azért jó volt ez a kis ,,Maradj talpon" :D
2012. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
És ki maradt ,,talpon"? Te vagy én? :)
2012. ápr. 19. 23:02
 25/28 anonim ***** válasza:
Szereti a jégkorongot, a focit és csaj. Szerelmes lettem. :D
2012. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na így kell ezt csinálni!
2012. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mivel már úgy is szétoffolták a kérdésed, megkérdezném hogy nem Móninak hívnak véletlenül? A sportszeretet nézve nagyon hasonlítasz egy ismerősömre :D


Amúgy pár órával előtted szinte ugyanezt a kérdést írtam ki, szerintem is van alapja annak hogy ha nem görcsölsz rá akkor bejön a szerelem az életedbe. Hogy hogyan kell csinálni? Lazán :)

2012. ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nem, nem Mónikának hívnák.

De akkor mostantól laza leszek, mint a bicikli lánc. :)

2012. ápr. 20. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!