Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "hülye" vagyok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "hülye" vagyok mert nem jövök össze vele?

Figyelt kérdés

A srác 18 éves én pedig 14:S

Azt mondja szeret meg minden...és nekem is bejön...de nem akarok vele járni...

mert elég érett vagyok de azért egy 18 éves srác szerintem teljesen más mint én.Én a szexbe nem megyek bele,még nincs itt az ideje,valószínűleg ő már igényli.

ÉS még annyi minden ez ellen szól,és nem akarom hogy kihasználjon,én pedig nem szándékozom vele a bnőmim elött menőzni...

Viszont azt mondják a bnőmim hogy tiszta hülye vagyok hogy "elszaljtom az ilyen lehetőségeket"...


mit gondolsz?


2009. jún. 20. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem ha igazán tetszik vagy szereted akkor menj bele a járásba viszont elötte beszélgessetek egy picit hogy mi az amit te szeretnél és mi az amit nem! ha igazán szeret ugy is vár a sexel, ha meg nem akar várni vele akkor VISZLÁT! :) Sok sikert! FH
2009. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha igazán szereted,járjatok.Ne adj magadból sokat elsőre,idővel az is kiderül milyenek a szándékai...A szexet pedig szerintem jobb,ha rögtön tisztázod vele,hogy ha összejöttök se fogsz lefeküdni vele,mert még nincs itt az ideje a számodra.Megfogja érteni ha szeret:)

14/L

2009. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem inkább okos vagy. Én 18 vagyok, fiú, és nem sokat bírok szex nélkül. Előbb-utóbb vagy lefekszetek, vagy megcsal sztem...
2009. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha ne az befolyásolja a döntéseidet, hogy mások mit tartanak helyesnek, vagy helytelennek.Csak az számít, hogy TE mit gondolsz, mit érzel, nem a barátnőid fognak járni vele, vagy kapcsolatba kerülni, hanem csak Te!Meghallgathatod, hogy más mit gondol erről, de úgy dönts, ahogy neked jó.És egyet értek azzal, hogy 18 évesen a szex már neki az élete része, ha nem érzed magad elég érettnek hozzá ne tedd meg más kedvéért, mert később meg fogod bánni, ez biztos

:) 22l

2009. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!