Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme lehet annak, hogy egy srác mindenáron melegnek vallja magát, miközben egyáltalán nem biztos hogy az?

Figyelt kérdés

Oké, hogy bizonytalan, de akkor is. Azért ma annyira nem jó melegnek lenni, pláne, ha nincs is tisztában magával.

Ha ezt egyszer én megértem...



2012. ápr. 20. 12:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Maga sem tudja, hogy mi van. Még sosem volt nővel. Egyébként anya nélkül nőtt fel. 3 fiú és 1 lány tesója van.


Szerintem egyszerűen azt sem tudja, hogy mit kell kezdeni egy nővel, és eszébe sem jut, hogy vannak olyan érzelmi szükségletek, amire a kielégülést alap esetben nem egy férfinál kell keresni.


Ha nem tesszük helyre ezt a gyereket, akkor sokakat tönkre fog tenni, magát biztosan.


Nyugi, tudom, hogy nem élhetem le helyette az életét és nem ronthatok ajtóstul a házba.

2012. ápr. 20. 16:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Asszem rájöttem a problémára. Szerintem neked tetszik a srác, vagy valamilyen más okból meg akarod "téríteni". Ez az utolsó kommentedből teljesen lejött, mivel azt hiszed, hogy amiért nem volt még lánnyal, biztos csak nem tudja milyen jót hagy ki. Ez nem így működik. Én sem voltam lánnyal és valószínűleg sosem leszek. Szexuálisan egyáltalán nem vonzanak. Barátként közeledek hozzájuk, teljes mértékben. Szerintem csak egyszerűen problémái vannak a kapcsolatában mint minden normális párnak. Legyen az hetero, vagy homo kapcsolat. Nyugodj bele.
2012. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én srác vagyok és meleg. A közös ismerős lány és még keresi önmagát, de ő legalább tudja, hogy még keres, egyébként inkább leszbi. A srác bejön. Régen egyszer találkoztam vele, de nem volt köztünk semmi. A dolgok mostani állása szerint jobb is, hogy nem volt semmi.
2012. ápr. 21. 20:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? A barátja? Mik azok a dolgok, amik "nem működnek"?
2012. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ő 19, a pasija 20.


Amit a pasija mindig emleget, hogy a srác rosszul szop, és nem mondja meg, hogy mi a baja.

Állítólag sokszor emlegeti a mostani pasijának az előző pasiját, hogy azzal milyen jó volt a szex.


Egyébként nem értem a problémát, mert tudtommal dúl a love, szeretik egymást.

2012. ápr. 22. 20:35
 16/17 anonim ***** válasza:

én se értem...

de ez "Állítólag sokszor emlegeti a mostani pasijának az előző pasiját, hogy azzal milyen jó volt a szex. "

ha nekem ilyet mondana repülhetne...nem érdekelne mennyire szeretem.menjen és dugjon a volt pasijával ha ennyire emlegeti

2012. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A srác pasija szerint a srác nem agyal a dolgokon annyit mint a pasija vagy mint én vagy mint a közös ismerősünk, ezért nem lát ő problémának dolgokat, illetve nem érti mások problémáját.


Egyre inkább úgy tűnik, hogy a srácot nem érdeklik az emberek. Úgy általában mások nem érdeklik. Bár ez nem bizonyított.


Ezekkel együtt is sok mindent nem értek.

2012. ápr. 25. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!