Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan fiú, aki szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú, aki szinte bárkit megkaphatna, vajon miért nem kezdeményez egy lánynál sem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 14:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak te látod úgy, hogy bárkit megkaphatna ..
2012. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert a lányok kezdeményeznek nála és tud válogatni. Nincs szüksége udvarolni, mert úgyis be fog próbálkozni nála a legtöbb csaj és ellesz velük, vagy választ egyet. Ez egy ilyen dolog. :)


23F

2012. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szimplán lehet nem szereti még a párkapcsolatokat, hanem csak az egy éjszakás - bulizós típus.
2012. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Vagy, lehet hogy nem szereti a mű kur*ákat és leszarja őket.
2012. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy a lányok jönnek be neki? valószínűleg csak unalomból van lánykák társaságában, és amúgy meg egy jó nagy méretes falloszra vágyik.
2012. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Eddig nem találkoztam olyan lánnyal, akinek nem tetszett volna és szerintem is iszonyat helyes. Nem, nem válogat azok közül sem, akik próbálkoznak nála, sosincs barátnője.
2012. ápr. 20. 14:51
 7/24 anonim ***** válasza:
akkor szimplán meleg :)
2012. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Egyéjszakásai sincsenek, de azt is kétlem, hogy meleg lenne..
2012. ápr. 20. 14:52
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj! Magamból kiindulva azt tom mondani,h nem éri be akárkivel. Rajtam is mindig csodálkoznak,hogy hogyhogy nincs barátnőm,én ilyenkor csak vállat vonok,és azt mondom,nekem erre nincs szükségem, persze valójában nagyon is van. Csak az a baj velem,h egyfolytában szerelmes vagyok,és mindig olyanba akibe nem kéne. Szívás...
2012. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen fiút, egyszerűen vár az igazira.
2012. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!