Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 7kg súlyfelesleg zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7kg súlyfelesleg zavarja a férfiakat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
ha a hasadon van akkor igen
2012. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ hogy oszlik el rajtad. Ha arányosan akkor nem nagy gond ha viszont egy helyre koncentrálódik pl hasra akkor eléggé sok.

Bár kinek mi jön be. Nekem biztos nem jön be.

2012. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Viszonyítás kérdése.Ha eddig 50 kiló voltál,most plusz hét az meglátszik, akár zavaró is lehet.

De ha eddig 100kg voltál,akkor most plusz hét meg sem látszik.

2012. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
167cm 62kg vagyok
2012. ápr. 20. 17:39
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem szeretnék bunkó lenni, de kérlek hagyjátok ezt abba, hogy ennyi meg ennyi a súlyfeleslegem! Vannak az életben ennél százszorta nagyobb gondok!!! Ha zavar tornázz, sportolj! Ez ellen LEHET tenni!
2012. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Rakj fel képet, aztán lehet csak véleményt mondani (arc nélkül).
2012. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

7 kg már nagyon zavarja őket. ha 6 lenne, akkor még semmi baj nem lenne, de a 7... az a legrosszabb.


istenem, ilyen kérdéseket...

2012. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha szeret a barátod, akkor nem.


Nyílván nem malacra kell hízni :) én sajnos betegség miatt felkaptam 10 kilót, de már dolgozom le. Ennek ellenére barátom ugyanúgy, talán még jobban szeret, hogy "lehet rajtam mit fogni" és nem vagyok csontkollekció. Ha neked nem tetszik, változtass, tornázz!

2012. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

akit zavar, az úgysem fog neked udvarolni. aki olyan nőre vágyik, akin van egy kis husi, az pedig imádni fog úgy ahogy vagy.

ez ennyire marha egyszerű. rajtam is bőven van mit fogni, bár arányos az alkatom, de nem kelhetek versenyre egy modellel. azok a pasik nem is érdekelnek, akiknek ilyen nő kell. nekem olyan férfi kell, akinek a jelenlegi súlyommal és az esetleges későbbi fogyásom után is tetszem.

2012. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az annyira minimális, hogy senkit sem zavar. Nekem ennek sokszorosa van (sajna) és a páromnak így is tetszem. Magamnak nem, ezért teszek ellene. :D
2012. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!