Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 14/L

Hogyan fogyjak le? 14/L

Figyelt kérdés
Hülye voltam és mivel sok nasit vetettem itthonra egy csomót ettem belőle és 61 kg lettem mikor 59 voltam... 2 kilót híztam az rengeteg!!!!!! Segítség!!! Hogy adjam le? 58 kg akarok lenni újra!! Vagyis igazából 55. de annyi úgy se leszek :// De tudnátok adni tanácsot? Nyárra szeretnék lefogyni.. Vagyis már május végére jó lenne az eredmény :D
2012. ápr. 8. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
tornázz. minden este. és este 6 után ne nagyon egyél.
2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két kiló, vigyázat, még egy és összeroppan a földgolyó :D:D:D

Igyál sok vizet, ne egyél csipszet meg ilyeneket, nassolj pár kocka étcsokit ha nagyon vágysz valami édesre, egyél gyümölcsöket, járj el biciklizni, sétáltass kutyát.

De amúgy nem hiszem el, hogy erre magadtól nem tudsz réjönni, meg minden nap 20 ilyen kérdés van, ugyanígy feltéve.. :D:D:D:D:D:D

2012. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinoska lehetsz így is.
2012. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem múlt nyár végén két nap alatt sikerült leadni azt a két kilót. aztán még hármat egy hét alatt. Tuti tipp. Gyomorideg.
2012. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan,egészségesen. Cukor nuku (vagy csak nagyon-nagyon kevés),zsír módjával. Egyél egy nap 5x keveset. Reggelire jó a natúr zabpehely,a tojás,a gyümölcs,a teljes kiőrlésű szendvics. Tízóraira gyümölcs,zöldség,1 kocka étcsoki,valami könnyű. Ebédre amit főznek a szüleid,de ne edd magad túl,épp csak hogy ne legyél éhes és rágd meg jól a falatokat. Uzsira mehet az ami tízóraira . Vacsorára egyél húst és zöldségeket. Nagy vonalakban ennyi az étkezés. Fontos még hogy tornázz sokat,egy héten 3x-4x vagy ha bírod akkor 5x. Futás,biciklizés,úszás,bármi jöhet és addig csináld amíg bírod szusszal.
2012. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az a 2 kiló, te? Legrosszabb esetben egy hét alatt leadható.
2012. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már 52-53 kg vagyok. xD
2012. aug. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!