Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el nyárra az...

Hogyan érhetem el nyárra az 54-55 kg-t? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 170 cm/59 kg. Nem szeretem magamat, hájasnak tartom magam. Régebben sokkal ducibb voltam de azóta sokat nőttem és nyúltam. Mindenkitől azt hallom(rokonok,ismerősök), hogy hogy lefogytam stb. De én nem érzem így jól magam. 54-55 kg szeretnék lenni. És mielőtt páran írnátok,hogy "nem kell fogynod, ez ideális súly számodra..." ezt ne írja senki, tudom,hogy ideális a súlyom... de sajnos nem sportolok semmit, nem mozgok és sokszor rám is jön a nasizhatnék... De elszeretnék kezdeni mozogni, és helyesen enni. Ha minden nap vagy másnap kimegyek valamit mozogni mondjuk sima séta vagy görkori,bicikli és rendes étrend lefogyhatok nyárra? Nagyon szeretnék már lapos hasat mert én leginkább hasra hízok. De igazából mindenből fogynék szóval nem az a vágyam,hogy csak hasból fogyjak mert tudom,hogy helyi zsírégetés nincs.

Előre is köszi a válaszokat! :)


2012. márc. 27. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól írod, helyi zsírégetés nincs. Diéta és heti min. 3-4 aerob edzés (kocogás, bicaj)kell, alkalmanként 40-50 perces legyen. Ideális esetben heti 0,5-1 kg a fogyás, ha jó az étrended hozzá.
2012. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyárig még van bő 2 hónap , én azt ajánlom hogy heti 3-4 alkalommal menj el kocogni 35-40 percet, ne egyél túl sok szénhidrátot inkább gyümölcsöket és fehérjetartalmú ételeket és így elérheted a célodat, de egyébként a biciklizés, az úszás, a görkorizás is mind jó.. :)
2012. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!