Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viseli az a személy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseli az a személy az egyedüllétet, akinek húszon túl még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 20:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.


Akkor én mondom, hogy már pedig én nem vagyok olyan lány. :)

2012. ápr. 20. 20:25
 12/17 anonim ***** válasza:

Jól. Nem ekörül forog minden gondolatom, így jól viselem. Persze vágyom már arra, hogy akár csak magamhoz ölelhessek egy lányt, de nem stresszelek rajta.

22/f

2012. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm Sonata90 a válaszodat.


Ugyanígy gondolom én is, mert nem e körül forog a gondolatom, de rossz egyedül.

2012. ápr. 20. 20:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindig voltak ennél nagyobb problémáim, azok elvonták a figyelmem erről.
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

-egyik unokatesóm: kockul egész nap (filmek fps játékok)

-másik: ő is kockul de legalább tesz érte hogy legyen csaja

-3. a legidősebb már mindjárt 30 ő tanácstalan, várja a sült galambot ami sosem fog megérkezni


-én: Mindent beleadok hogy legyen. (külsőm majdnem tökéletes, már csak gyúrni kéne rá még többet, meg hízni, mással van nálam a gond)

F18

2012. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most rosszul viselem mert beleszerettem egy lányba akit nem érdeklek. Nem szokatlan ez, eddig minden lány elutasított de reméltem hogy valaki megtöri a sort.


Egyébként nem idegesít a dolog. Van amivel le tudom kötni magam. Azt nem mondanám hogy hiányzik a párkapcsolat mert ami még nem volt az nem tud hiányozni, inkább csak jó lenne ha lenne.

2012. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

25 évesen lett az első kapcsolatom. Túl sovány és alacsony voltam, emiatt tele voltam komplexussal, mert sokkal fiatalabbnak néztem ki a koromnál, lényegében egy kiskamasz testével kellett élnem. Ma 40 vagyok, normális élettel, családdal. Az első szülés után sokkal nőiesebbé váltam.

25 évesen nagyon bántott, mert azt hittem, hogy csak a pedofilokat fogom érdekelni. Ma azt mondom, felesleges volt az aggodalom.

2012. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!