Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú a buszról akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a buszról akinek tudom, hogy bejövök. Mit csináljak, hogy felizgassam?

Figyelt kérdés

Hogy érjek hozzá véletlenül?és hol érjek hozzá? vagy ha kivágott felsőben hozzányomnám a mellem?

nem kérek rib.ncozást!köszönöm

18N


2012. ápr. 20. 20:41
1 2
 1/14 étoile et lune ***** válasza:
51%
Gondolod, hogy helyben meg is rakna? Ennyi erővel egyszerűbb lenne inkább csak leszólítanod, ha tényleg tetszel neki, örülni fog. De ha megerőszakolod, miközben ártatlanul kapaszkodik, az nem fog neki tetszeni.
2012. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

???

fogd meg véletlenül a farkát... arra tuti felizgul

2012. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ott helybe sz*pd le a buszon ...
2012. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Az első hülyeségeket beszél a f*szt nem fog neki tetszeni :D

Jó ötlet amit írtál te kis r*banc! ;)

2012. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Először mosolyogj rá! Esetleg kacsints,ha ebből nem jön le neki semmi akkor nem tudom.
2012. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a nyilvánvalón kívül, ami közvetlen testi kapcsolat, vethetsz rá kihívó pillantásokat is. Attól én megőrülnék.

Kar, mellkas, összeütközés a buszon, és közben nézz a szemébe kihívóan, ilyenek.

2012. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképzeltem a szituációt, hogy engem mi izgatna föl egy zsúfolt buszon. Ha egy formás csaj nekitolná kitartóan a fenekét a farkamnak, az elég kellemetlen lenne, mert ugye azért a busz nem arra való, hogy áló farokkal utazzunk, főleg, hogy ezt egy ismeretlen nő érezze is. Talán már volt is ilyen helyzet véletlenül, de buszon ez elég kellemetlen és inkább azon küzdök, hogy lohadjon le.

Hm, viszont így, hogy tudom, hogy a nő benne van a játékban, teljesen beindítja a fantáziám.

2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dögi ***** válasza:
0%
Még nem is ismered és már ba.szni akarsz vele...... Hová jut így a világ ?
2012. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már nem ezért de így tényleg ribancnak jössz ki és az is vagy gondolom.

De szerintem azért jó lenne mégse ott fogdosni a buszon hanem inkább ismerkedj meg vele szólítsd meg stb, aztán majd másnap dughatók és aztán lökheted.

2012. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nézz mélyen a szemébe,találkozzon a tekintetetek.Mosolyogj rá kacéran és erotikusan nyald meg az ajkad.

Ebből le fog esni neki a dolog,és nem is olyan durva mintha fogdosnád.

2012. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!