Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök Neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök Neki, vagy csak kedves és mindenkivel ilyen?

Figyelt kérdés

most csinálom a jogsit, lány vagyok.

Van egy srác, aki a váltótársam, és amikor ketten ülünk a kocsiban, mert pl az oktató kint beszélget vagy vmi, akkor a srác mindig megszólít.

Első alkalommal is ő törte meg a csendet, mindig megkérdezi hogy vagyok, hogy megy a vezetés, stb. Érdeklődik, mosolyog rám, figyelmesen hallgat, szellemes megjegyzéseket tesz:)

Ma váltás volt kiszáll a kocsiból én kijövök a kapunk (csinibb voltam, mert előtte pesten jártam) és úgy bámult mintha eddig még sose látott volna, kicsit azért jól esett. Kb le sem vette rólam a szemét:)

Beültem a kocsiba és megint egyből beszédbe elegyedett velem.


Mesélte hogy szeret partyzni, és szokott is.

Kérdezi hogy megyek-e 7végén partyzni,mondom nmvagyok bulizós, nem vagyok oda értük. erre ő: "Igazad van, én is jobb szeretem az összeülős laza beszélgetéseket, én se vagyok nagyon bulis"

Most akkor mivan??:DD


2012. márc. 23. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

:) Ebben a témában én kicsit talán elfogult vagyok,mert nekem a párommal tök ugyanígy kezdődött,ahogy most leírtad,ennek már 6éve!:)

Szóval bármi lehet,én drukkolok nektek!

2012. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felhívás a táncra! Kell neki egy lökés, hogy meg merjen hívni téged egy randira. Ha tetszik neked, bátorítsd. Mond meg neki, hogy szívesen partyznál vele kettesben egy presszóban, vagy egy pizzázóban.
2012. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem próbálkozik nálad :)
2012. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű, nem tudom eldönteni hogy tetszik-e nekem vagy sem..


Meg bonyolult, mert van barátom, akivel már Nemjó a kapcsolatunk, de a srác szerintem tudja hogy kapcsolatban vagyok.

KOMOLYAN EZ EGY "RANDIRA" HIVÁS AKART LENNI EZ A PARTYS?

2012. márc. 23. 19:14
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet szégyellnem kéne magam, hogy van pasim, de jól érzem magam a srác társaságában, egyszerűen kedves, nemtudom csak jó vele beszélgetni meg jó a közelében.


DE HA TUDJA HOGY VAN KAPCSOLATOM, MIÉRT PRÓBÁLKOZNA?

IGY KÉRDEZTE HOGY "és...őő..mentek valahova bulizn 7végén?"

De lehet hogy ezt a mentek-et a haverjaimra vagy a paimra értette? Nemvágom.

Minál többet találkozunk annál szellemesebb 2értlelmű poénjai vanak.

Ma pl ki kellett tenni a parkolóba, kicsit túlmentem erre ő "Hát nem tudom megbocsájtok-e...najó most az 1x talán még elnézem"

Mondom röhögve "Azta, de nagy lelkű vagy, köszi"

2012. márc. 23. 19:17
 6/6 A kérdező kommentje:

vagy gondoltam arra hogy esetleg bejövök neki, és még pluszba szúrja is a szemét hogy esetleg kapcsolatban vagyok, és azért is próbálkozik.

A baj csak az , hogy ma is amikor bámult jólesett, jó érzés és már várom hogy összefussunk

2012. márc. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!