Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan lányos az arcom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan lányos az arcom és a hosszú haj még rá is tetőzik. Lehet, hogy ez nem jön be a lányoknak? Tehát a kérdésem lányokhoz szól. Nektek bejönnek az olyan fiúk akiknek lányos arca van és hosszú vállig érő haja, hátrakötve?

Figyelt kérdés

én ilyen vagyok, természetesen semmi buznyákos ruházat, mindig feketében vagyok.

farmer, póló stb...

Ha elgondolkozok, lehet, hogy lett volna pár lány akinek bejött ez a extrémebb fejszerkezet. De tudom és látom, na meg tapasztalom is, hogy sok lánynak ez szinte tabu.



na hány lány van itt gyk-n akinek ez bejön?

és kérlek írd oda, hogy hány éves vagy és melyik "megyében" laksz. előre is köszi.


2012. ápr. 20. 20:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar 16/L "Borsod/Miskolc"(Kaphatnék képet ha nem gond ? :) )
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom a fent említettekkel. Régebben kb csak ilyen pasijaim voltak.

21 - Budapest

2012. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, azoknak a lányoknak akik odaírtak azt, hogy melyik megyében laknak.

Nekik ment a zöld kéz.


kép...hmmm...nincs hozzá merszem.....nehogy valahol valamikor viszontlássam magam valamelyik nyomorék puruttya oldalon. Mivel az egyik ottani modi vadászik rám...meg, nincs is kép rólam.....

2012. ápr. 20. 21:38
 24/37 anonim ***** válasza:
Akkor küld el nekem privátba :D "Győr-Moson-Sopron megyeis" voltam :D
2012. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak hosszabb a haja mint nekem, és volt már, hogy lánynak nézték :D Egyszer szálltunk fel a buszra, és a buszsofőr azt mondta ránk hogy "lányok" xDD
2012. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
majd kinősz a hosszúhaj-nyomiságból meg hogy verd magad arra, hogyan nézel ki. legalábbis jobb esetben elmúlik.
2012. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg.. ilyen kinézettel nagyon nehéz lesz lányt találni. Úgy is lehetsz önmagad, hogy ha előnyösebb frizurád lesz, és nem ilyen egyhangú öltözködésed. Engem kifejezetten taszítanak az ilyen srácok, mint a leírásod alapján te.. főleg hogy hosszú haj, és még lányos arc is :S mintha lány lennél, eleve szerintem sokan fiúnak se tekintjük ezt. Na meg az öltözködés.. Ingeket is hordhatnál, színesebben öltözködhetnél.. vannak menő/ szexi rocker PASIK. Ez épp nem az a kategória. Bocsi.


19/L

2012. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Nekem is a hosszú hajúak jönnek be, de a lányos arc nem igazán.

Páromnak (28/F) is hosszú haja van és csak feketébe öltözünk mind a ketten. :) (6 éve vagyunk együtt, szóval nem csak egy kis fellángolás)

22/L

2012. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Igen, elég nehéz barátnőt találni ilyen külsővel, tudom, hogy a lányok igen nagy %-át taszítja a jelenlegi külsőm.

Nem tudom, hogy mit kellene tennem, dilemmában vagyok a hajammal meg az egész öltözködésemmel, mindig fekete ruhákat vettem. Idejét sem tudom, hogy mikor volt rajtam színes ruha. Nem vagyok rokker, néha hallgatok rokzenéket, de én azért kezdtem el növeszteni a hajamat mert...azért mert...hmmm.......jó kérdés..........igazság szerint ........................gőzőm nincs, hogy miért..............................talán, hogy.............................egy..............................................................kicsit........................................tűnjek.........ki a ..............................................................hmmm........................................................a tömegből.

2012. ápr. 21. 11:50
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem akartam olyan lenni mint a többi, az annyira gáz!
2012. ápr. 21. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!