Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan lányos az arcom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan lányos az arcom és a hosszú haj még rá is tetőzik. Lehet, hogy ez nem jön be a lányoknak? Tehát a kérdésem lányokhoz szól. Nektek bejönnek az olyan fiúk akiknek lányos arca van és hosszú vállig érő haja, hátrakötve?

Figyelt kérdés

én ilyen vagyok, természetesen semmi buznyákos ruházat, mindig feketében vagyok.

farmer, póló stb...

Ha elgondolkozok, lehet, hogy lett volna pár lány akinek bejött ez a extrémebb fejszerkezet. De tudom és látom, na meg tapasztalom is, hogy sok lánynak ez szinte tabu.



na hány lány van itt gyk-n akinek ez bejön?

és kérlek írd oda, hogy hány éves vagy és melyik "megyében" laksz. előre is köszi.


2012. ápr. 20. 20:48
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

na most allergiás pontra tapintott az egyik válaszoló!!!!


mi a bajod az öltözékemmel,

farmer, póló...oksa a hajat aláírom, de mi a baj a farmerral hmmm?

2012. ápr. 20. 20:53
 12/37 anonim ***** válasza:
nem a farmer, hanem a "mindig feketében vagyok."
2012. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
fekete...hmmm...értem.
2012. ápr. 20. 20:57
 14/37 anonim ***** válasza:

lehet változtatni kellene a külsődön, már amin lehet...

nem?

2012. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
57%

Én sem szeretem, ha valaki csak feketében jár. Rózsaszínben se járjon egy pasi persze, de engem az állandóan csak fekete öltözködés taszít.


Ha csak nem te vagy Alice Cooper, mert akkor nem érdekel hogy feketében jársz, szétszedlek. :D

2012. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

nekem bejön ha egy srác feketébe van :D "Győr-Moson-Sopron megye" :D meg a hosszú haj is...

15/l

2012. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajad nem tetőzi
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
Egyáltalán nem jön be, én kifejezetten visszataszítónak tartom.
2012. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hosszú hajú pasik tetszenek :) 21L Jász-Nagykun-Szolnok
2012. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!