Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan lányos az arcom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan lányos az arcom és a hosszú haj még rá is tetőzik. Lehet, hogy ez nem jön be a lányoknak? Tehát a kérdésem lányokhoz szól. Nektek bejönnek az olyan fiúk akiknek lányos arca van és hosszú vállig érő haja, hátrakötve?

Figyelt kérdés

én ilyen vagyok, természetesen semmi buznyákos ruházat, mindig feketében vagyok.

farmer, póló stb...

Ha elgondolkozok, lehet, hogy lett volna pár lány akinek bejött ez a extrémebb fejszerkezet. De tudom és látom, na meg tapasztalom is, hogy sok lánynak ez szinte tabu.



na hány lány van itt gyk-n akinek ez bejön?

és kérlek írd oda, hogy hány éves vagy és melyik "megyében" laksz. előre is köszi.


2012. ápr. 20. 20:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Azt mondod, dilemmában vagy és nem tudod, mit tegyél... ha tényleg érdekelnének a válaszok, azért rájöhettél volna, mit akarunk mondani.

lányos arc + hosszú haj = nem jó kombó

állandóan fekete ruha = egyhangúság


Nem akarsz olyan lenni, mint a többiek? Mert ha színesen öltözködsz, és ha azzal kompenzálod a lányos arcod, hogy férfias hajat viselsz, nem hosszút, akkor olyan leszel mint bárki?

Te csak ugyanolyan bizonytalan tini vagy, mint bárki ebben a korban. Nehogy azt hidd, hogy különbözöl. Ha meg nem tetszik a mostani külsőd (és nyilván nem tetszik, ha itt panaszkodsz), akkor tegyél ellene! (rövid, pasis haj, kevésbé egyhangú ruhák, stb.)

2012. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
hmmm...értem.
2012. ápr. 21. 13:47
 33/37 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon szép vagy. :) Finom vonású arc, hosszú haj. Én azt tapasztaltam, hogy sok lánynak bejönnek az ilyen típusú fiúk. De az öltözködéseden picit változtass. Nem kell mindig feketében járni, főleg nyáron :).
2012. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
én a rövid hajúakat imádom:3 amikor van egy kis hajuk felül és azt felállítják:)
2013. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Igen,biztos nagyon jól nézel ki,főleg ha még szőke is vagy.

Nekem meg jó a látásom.25L

Nekem csak az ilyen külső teccik,a többi a tabu.

2013. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

fúú, hallod. :D

nekem személy szerint bejön a lányos arc.

a hosszú haj nem az esetem, a kicsit rövidebb, max 5-7 cm hosszú még okés, de a tökéletes(nekem) a 3-4 centi. és ahogy az előttem szóló is említette, kicsit fölállítva.. juj.. :D

hát, szőke haj.. még jobb. :D

szerintem újíts be egy fekete/barna fa nyakláncot, meg kockás ingeket, fekete pólóval. nagyon jól néz ki. igaz, kicsit elmegy a divatb*zik irányába, de én elolvadok az ilyen srácoktól. tanulj be egy kis "félmosolyt" és már is indulhat a csajvadászat. ;) sok sikert. :)

L/16 "Pesti" :)

ui.: egy kis segítség: [link]

[link]

[link]

2013. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen növeszd vissza pont hogy a lányos arcú fiúknak kötelező a félhosszú hosszú haj mert jobban kiemeli az arcot nekem is elég lányos arcom van nekem is mindig ilyen bunkók beszólógattak állati sokat piszkáltak mikor rövid hajam volt frufrum abba kötöttek bele mikor le volt vágva a frufru és rövid hajam volt abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszú hosszúra a hajam akkor azért piszkáltak rohadtul idegesített de nem vágattam le rövidre a hajam pedig a hajam ápolom amúgy azért van félhosszú hosszú hajam mert metalhead vagyok és biztos hogy még egy darabig nem vágom le a hajam én azt mondom aki sérteget bunkóskodik veled moss be neki egy olyan lánnyal aki meg nem fogadja el a hajad azt szard le nagy ívben úgyis lesz egy lány vagy akár több is akinek tetszeni fogsz elfogad.
2017. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!