Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nekem ebből szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nekem ebből szinte semmi sincs meg?

Figyelt kérdés

[link]


Csak a család, viszont ők meg nem értenek meg. Szóval ezek közül kb. semmi, maximum néha mosolygok.

Ez most nem egy önsajnálós kérdés, csak kíváncsi vagyok, hogy hányan éreznek még így.


2012. ápr. 20. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
18/F
2012. ápr. 20. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:
De ez önsajnáló kérdés... Viszont nem baj, add csak ki :)
2012. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok.:/ 16N
2012. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aludni nem szoktál? Nehéz elképzelni :D
2012. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És, csak kiváncsiságból:


Miért nem teszel ellene? :) Mosolyogni keress okot, keress barátokat, keress szerelmet, ezek meg már hozzák a szép emlékeket és a nevetést magukkal :D

2012. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

te nem érted a családod.

egyébként tettél érte,hogy valamelyik meglegyen?

2012. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg a szobádban, egyedül kuksolsz, nem fog megváltozni semmi. Mozdulj ki. Nem kell ahhoz senki, hogy jól érezd magad. Szerezz magadnak élményeket és máris boldogabb leszel.
2012. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!