Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen fiúkról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mostanában sokat beszélek. elgondolkodtam már, hogy mi lenne, ha... viszont ilyen stílusú fiúkkal még soha nem volt kapcsolatom.


22 éves, focizik, nagyon sok lány ismerőse van, nagyon jól néz ki, nagyon sokat foglalkozik a külsejével (talán többet mint sok lány), sok ilyen tükörbenpózolós képe van, sok rövidtávú kapcsolata volt eddig, sokat bulizik.

szóval ez a nagyon trendi fiú. viszont ahogy kezdem megismerni, úgy érzem, hogy ez csak valami álca. nagyon érzelmes. míg nem beszéltem vele,azt hittem, hogy megbízhatatlan, biztos csalja a barátnőit is. de úgy tűnik, hogy az összes barátnőjét komolyan vette, sokszor volt szerelmes, a gond az volt, hogy az igazit nem találta meg, mert nem fogadták el úgy ahogy van, meg akarták változtatni, stb.

úgy tűnik, hogy szeretne tőlem többet, de kicsit bizalmatlan vagyok. ha belemegyek, félek hogy csalódok, nem akarok neki bedőlni.

leginkább az érdekelne, hogy akik ismernek ilyen típusú fiút, mi a véleményetek?


2012. ápr. 21. 16:26
 1/10 A kérdező kommentje:
egyébként soha nem volt ilyen fiúismerősöm sem. csak van bennem egy előítélet, ami nem tudom, mennyire helyes.
2012. ápr. 21. 16:28
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátom is ilyen.utálom a rózsaszín pólóját meg a szépségmániáját,de a lelkét imádom.
2012. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te is csak egy lenél nála a sok közül de ha te eltudod így fogadni amilyen hát vágj bele és ne ara gondolj hogy csalódsz benne.
2012. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, kicsim, éppen belesétáltál a csapdájába. :)

Elhiteti veled, hogy ő egy igazából nagyon kedves, megértő fiú, és csak félreismerik az emberek. Felkelti benned az empátiát, te meg mennél is bele, mert azt hinnéd, hogy más lesz. Azt hinnéd, veled végre önmaga lehet, meg te megérted.

Ez csak egy duma. :)

Mért lehetett ennyi csaja? Akit nem kapott meg rögtön, beadta neki ezt a szöveget, és bumm, megvan a p*nci.

Ne higgy neki, ha jót akarsz magadnak. :)

20/N

2012. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
tipikus focista, többet foglalkozik magával, mint egy meleg, bunkó i mellé.. sztem hagyd a fenébe őt.
2012. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyik exem ilyen. Hasonló leírás: focista, oltári jól néz ki, sok csaj veszi körbe, csak neki nincs olyan sok képe magáról, legalábbis feltéve nincs sehol.

Ha belőle indulok ki, akkor azt mondom, hogy jól is elsülhet, mert az általam ismert fiú egy aranyos, romantikus srác. Az a tipikus gentleman, aki kinyitja előtted az ajtót, leveszi a pulcsiját, ha fázol és még sorolhatnám. Mi azért mentünk szét, mert nagyon fiatalok voltunk(14-15 évesek), én oltári hülye voltam, ő pedig nem tudott ezzel mit kezdeni. Aztán azért nem álltunk szóba egymással x ideig, mert mindketten szégyelltük magunkat a történtek miatt =)

Szóval ha benne van, szerintem randizgass vele. Mondd el neki nyugodtan, hogy kicsit bizalmatlan vagy, ezért szeretnél lassabban közeledni. 1-2 hónapig csak randizzatok, érezd jól magad vele, és akkor már jobban megismered ilyen szempontból is =)

Sok sikert!

2012. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy is mindegy mit írunk, mert már úgy is felkeltette az érdeklődésedet...

Ha másra nem is, de tapasztalat szerzésre jó lesz.

De azért óvatosan, mert nagyon kemény lelki sérüléseket tudnak ilyen "fiúk" okozni...


Esetleg beszélhetnél 1-2 régi barátnőjével puhatolózva a srácról. :P

2012. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

16:39. egyik volt osztálytársam járt vele, ő azt mesélte, hogy minden oké volt vele, csak ő nem bírta ezt a stílust, hogy túl sokat foglalkozott magával, mert szerinte nem volt férfias.

hát majd meglátjuk...

2012. ápr. 21. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok,mint amit leírtál,engem ezért kb. mindenki utál,mert azt hiszik,egy mindenkit lenéző,fölényes bunkó paraszt vagyok,aki csak magával foglalkozik...Pedig valójában nagyon is érzelmes vagyok,sok lányba voltam már szerelmes,de velem még csak szexelni akartak,és nem hitték el,h én többet akarok ennél,így csak ilyen kalandjaim voltak,pedig én normális kapcsolatot szeretnék!:_/
2012. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges, hogy csalódani fogsz benne, de próbáld meg, semmit nem veszíthetsz!

Amúgy szerintem az érzelmes dolog az álca, mert a fiúk szeretnek szépeket mondani a lányoknak, a lányok meg mindent elhisznek.


17/L

2012. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!