Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem az a fiú?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik 1 fiú (13L vagyok) aki 14 éves de neki már sok barátnője volt és megkérdezte egyszer tőlem hogy volt-e barátom már és elmondtam neki hogy és azóta elkerül nem foglalkozik velem stb.. de ameddig nem tudta hogy nem volt még barátom mindig elvoltunk és szünetekben is sűrűn együtt voltunk.

2012. ápr. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért. Kár volt elmondani. Amúgy mit szerettél volna tőle konkrétan?
2012. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ezzel elkerültél egy olyan "kapcsolatot", aminek nagy valószínűséggel csúnya vége lett volna. Ne kezdj ilyen bunkókkal, keress egy aranyos srácot.
2012. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondta nekem még előtte hogy összejönne velem nagyon. De utána rájött hogy nem volt barátom :(
2012. ápr. 21. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad az ilyen gyökereket, keress normálisat. Alapból nem jó, ha 14 évesen már sok barátnője volt.

16/F

2012. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom köszi a válaszokat
2012. ápr. 21. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
14 éves és sok barátnője volt:D komolyan mit csináltak együtt?kifestőztek?:D
2012. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jajj, cica, ráérsz még a fiúzással. Csak a baj van velük. Inkább foglalkozz a barátnőiddel, hiszen később szükséged lesz rájuk! :)
2012. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én is csak 14 vagyok és én nekem se volt senikim (nem is tervezem a közel jövöben), szóval szerintem ne bánd, hogy emiatt hagy téged. Légy rá büszke, hogy te még nem voltál senkivel kapcsolatba, mert ez késöbb erény lesz.Ezzekel a hülye gyerekekkel meg ne törödj csak ki akart téged probálni
2012. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak bekamuzta, hogy menő legyen. de ha egy fiú ilyen piti dolog miatt nem akar többé járni veled , akkor csak ki akart használni/ el akart szédíteni..szerencséd van , hogy nem lett belőle semmi, mert lehet, hogy ha ilyen bunkókkal hoz össze a sors, azt megbántad volna :PP

L/13

2012. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!