Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világba tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világba tényleg csak azokat a lányokat mondják JÓ CSAJnak, aki jól és dögösen öltözik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 14:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Világban*
2012. ápr. 22. 14:14
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
jah
2012. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

DEHOGYIS! Ez csak környezet kérdése!

Ha ilyen környezetben élsz akkor tényleg ezt tapasztalhatod!

pl: Vidéken kb egy kis senki voltam, Fővárosunkban egyenruhában is puszikat küldenek és leszólítanak....

Most ha haza megyek ismét kis senki vagyok de attól hogy kihúzom magam és munkám során szereztem némi büszkeséget, "arcot" tényleg tök ugyan azokban a ruhákban mint 4 éve max más kombinációban mondják a régi ismerősők hogy de jól nézek ki pedig még híztam is mivel már nincs időm edzeni mint otthon, persze nem sokat de lett egy kicsi pocim :S 170/58

2012. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
74%

DE! hogy miért??


mert ha nem ismersz valakit, csak meglátod, akkor mi alapján tudsz ítélni??

a külseje alapján!


És igen az aki jól néz ki csinos, szexi!


bocs de ezaz igazság ezen nincs mit filózni!

2012. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell dögösen öltözni, elég ha normálisan nézel ki és akkor már jó csajnak számítasz.
2012. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:
87%

ja igen lemaradt amit írni akartam de a 14:46-os bepótolta!


nem fontos a miniszoknya ahhoz h jól nézzen ki, és szexis legyen!

2012. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, nálam egy szép arc többet ér egy vadítóan rövid szoknyánál. Bár az utóbbi előbb feltűnik, az előbbiben másnap reggel is gyönyörködhetek.
2012. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők is, de számomra az az abszolút "jó csaj", aki egy szakadt farmerban és koszos pólóban, smink nélkül is szép. Persze ha emellé tud szépen, nőiesen (nem ribisen!) öltözködni, az sokat dob rajta, de számomra ez már csak bónusz. :)
2012. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Éna dögös öltözködésen kívül is (ha nincs) meglátom bennük az "ihletet".
2012. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!