Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A minap olvastam egy kérdést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap olvastam egy kérdést nekem is hasonlo kérdésem van, Ha egy lány egyszer csak puszival kezd el üdvözölni, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

(a másik kérdező fiuval irta a kérdét.) utolag is bocs a plágiumért


Ismerjük egymást, de ritkán beszélgettünk. Régebb csak simán köszönt, aztán egyik alkalommal, mikor összefutottunk már 3 arcrapuszival üdvözölt. És azóta is. lányok, nálatok ez jelent valamit, vagy az égvilágon semmi "jelentése" nincs? Amúgy mindketten 21évesek vagyunk.


2012. ápr. 4. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
azért linkeltem be az aprobetüs részt mert szinte szorul szora ugyanaz a helyzetem csak lánnyal.
2012. ápr. 4. 22:58
 2/5 mosolyogj! ***** válasza:
Igen, van jelentősége. Nem akarok hiú ábrándokat kelteni benned, de ha puszival üdvözöl akkor 100% hogy nagyon szimpatikus vagy neki. :) (16/l)
2012. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon rég nem láttam valakit pl. volt lány oszt. társamat akivel jóban voltunk akk puszival köszöntöm ami egy szép gesztus és nem feltétlenül jelent olyasmit amire te gondolsz, azt viszont kizárhatod h nem vagy neki szimpatikus mert persze olyasvalakit aki nem szimpatikus nyilván nem köszöntenék puszival. Hogy vonzódik-e hozzád szorosabb értelemben azt nem ez fogja meghatározni.
2012. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nalam nincs sok jelentosege, mert az olyan fiubarataimat akikkel joban vagyok, arcra puszival szokatam udovozolni. bar azt teny, hogy csak azokat akiket kedvelek. De ez meg nem sokat jelent.
2012. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia :D Itt a kérdés szerzője, és nem bánom, hogy átfogalmaztad, legalább láthatjuk ezeket a válaszokat is.
2012. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!