Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt újabban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt újabban?

Figyelt kérdés

A volt pasim,mióta szakított velem,teljesen meghülyült. Gondolok itt a viselekdésére,tanulmányaira,beszédstílusára. Minden nap látom,sok közös ismerősünk van,így nyilván tudom,mi van vele mostanság.

Nekem nagyon fájt a szakítás,hiszen belőlem szeretett ki,és 2 év után kezdek lassan túllépni. Neki,és nekem sem volt azóta más kapcsolatom. Facen állandóan lájkolja,ha valaki kapcsolatba kerül..

Szerintetek,ha én olyan értéktelen vagyok,hogy neki nem kellek,és nem is akarja újrakezdeni,akkor miért szólogat be mindig,hogy: " van már csávód,hee?" Ez annyira gyerekes,és undorító. Ő dobott,akkor miért nem hagy békén.


2012. ápr. 23. 18:41
 1/2 Hanariko ***** válasza:
pont azért mert gyerekes és éretlen. Ennyi. Nincs rá logikus(abb) magyarázat.
2012. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele, ha ennyire zavar...
2012. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!