Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt valaki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt valaki h mindenki igénytelen szutyok akinek volt már hüvelygombája?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is antibiotikum után szedtem össze... Borzasztó kellemetlen volt nem tudtam ülni a seggemen úgy viszketett... És 17 éves vagyok, szűz... És nem vagyok igénytelen :DD
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmilyen gyógyszert, strandon se voltam, kapcsolatom se volt, és mégis lett hüvelygombám. Ez sajnos ilyen, aki emiatt igénytelennek tart valakit, az szimplán hülye, nem kell vele foglalkozni :) 21L
2012. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon, meg más netes fórumon is nagyon sok az agresszív hülye, nem kell velük foglalkozni. Csak azért szólnak le olyan bátran bárkit, mert névtelenségben maradhatnak.

Az ilyennel nem kell törődni. Én is tettem már itt fel (sajnos) hasonló kérdést, és rengeteg haszontalan, ostoba választ kaptam rá. Ja és rengeteg ilyen jellegűt, hogy: "istenem, olyan nehéz felvenni azt az óvszert?" vagy "nem ártana néha mosakodni".

Nekem is a fogamzásgátlótól volt, és én aztán tényleg figyelek a higiéniára, mégis elkaptam.

Ez egy olyan dolog, hogy, ha gyenge az immunrendszered, mert mondjuk nagyon meg vagy fázva, simán amolyan mellék-betegségként előjöhet.

2012. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Mindenkinek ment a zöld pacsi.

Nem tudom h hogy lehetnek ilyen tudatlanok az emberek. És a saját ostobaságuk miatt néznek le mást

2012. ápr. 23. 20:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagy az Isten állatkertje, de ez nem is lenne baj, ha nem lenne túl alacsony a kerítése és nem tudnának ezek a tudatlan emberek kiszökni...


Könnyen el lehet kapni és nem az igénytelenségen múlik ez...

2012. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!