Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogják fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel az igénytelen lányok, hogy soha nem lesz jó pasijuk?

Figyelt kérdés
Nem fér a fejembe, hogy magukra semmit nem adó, drogos, dohányszagú lányok mit akarnak az igényes pasiktól!!! Csak én vagyok ezen kiakadva?
2011. okt. 2. 14:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

nem, én is :D dehát mit lehet velük kezdeni.

majd egyszer csak rájönnek a tényállásra :)

2011. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok túl igényes, mert cigizem és nagydarab vagyok, sőt van bőrbetegségem is, ami gyógyíthatatlan: mégis igényes párom van!

Na bumm, ehhez mit szólsz?

2011. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező! Miért vagy ezen kiakadva?

Az igényes pasik kétlem, hogy magukra semmit nem adó lányokkal kezdenének. Mi a probléma? Had sóvárogjanak...

2011. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

ez ugyan az mint hogy az igénytelen fiúk miért sóvárognak a szép igényes lányok után:)

de am igazad van.

2011. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 oralking ***** válasza:
5%
Jobban szopnak...
2011. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez teljesen szubjektív dolog:aki számodra igénytelen,az lehet,hogy más szemében nem az.Másrészt pedig mindneki egyéni dolga,ki után sóvárog,gondolom,Neked is vannak ideáljaid,és ha már egyszer vannak,akkor Te is a minőségre mész.A minőség meg mindenkinek mást jelent,mindenkinek mást takar.Valószínűleg van pár olyan ember,akit nem zavar a dohányszag.Innentől kezdve felesleg másokat leszólnod,mert ízlés kérdése az egész.Ápolt,okos emberek is dohányoznak,trampli,igénytelen emberek is léteznek,akik nem isznak,nem cigiznek.
2011. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

oralking:


Szerinted ez a válasz nem hasznos

2011. okt. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
46%

Megértem a kérdezőt, volt egy ilyen barátnőm aki leakarta nyúlni pasim úgy hogy büdös volt ronda és kövér és nagyon elhanyagolt, mondtam is neki erre ő belenézed a kis tükrébe elkezdte igazgatni a zsíros haját és ezt mondta: "Mivel vagy te jobb és és mitől lennék nálad rosszabb?" pfft lol látna valaki minket és és föld xD...


Egyébként szerintem meg a csúnya szerény fiúk általában tudják hol a határ ők nincsenek elszállva maguktól.

2011. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
bocsi a vége ég és föld akart lenni
2011. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%
Én a picit ducibb csajokkal vagyok így. Elvárják azt, hogy egy helyes pasi járjon velük és nem gondolkoznak azzal, hogy a szépségüknek megfelelően válasszanak pasit maguknak.
2011. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!