Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
most szakítottam a párommal,mindent megtettem neki és ő mégis chatelgetett lányokkal,én a lelkemet kiteszem és nincs egy pasi aki viszonozná,aki értékelné.29L
2012. ápr. 24. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak chetelt vagy össze is jött valakivel?
2012. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Számodra mit jelentett az, hogy a lelkemet is kiteszem? Valamit csak elrontottál mert az átlag férfi nem keres más kapcsolatot ha elégedett a meglévővel.
2012. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Féltékenykedtél? Megpróbáltad minden percét Te beosztani? Ezzel szokták a férfiakat elüldözni a nők.
2012. ápr. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ő azt mondta szeret,erre társkeresőkre regisztrált...a napom a következő volt:reggel kv főzés,hogy mire felébred kész legyen,elmegy munkába,én főzök,mosok,takarítok,hazajön megkajál és már rohan is el mert dolog van,este hazajön és alszik.a szexel nem volt soha problémánk mert az mindkettőnknek nagyon jó volt,bárhol bármikor.én csak azt hiányoltam,hogy szinte nem is voltunk együtt mindíg rohant,a kocsmára szakított időt.a figyelmességet hiányoltam volna.azt,hogy már több mint 1 hónapja volt a szülinapom és nem vett semmit mert nem volt rá ideje,itt nem a csillagokat akartam,hogy lehozza,ha egy szál virágot vett volna nekem az is elég lett volna.
2012. ápr. 24. 07:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt rontottad el, hogy a nem a nője, hanem a lábtörlője voltál. Ha hason csúszol előtte, ha nincsenek felé minimális elvárásaid sem, ha akkor is "kiteszed érte a lelked" ha semmivel nem érdemli ki, akkor a pasas mi a fenének fáradozna érted?
2012. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem a barátnője voltál ennek a srácnak hanem a rabszolgája.


legközelebb meg ne tedd ki a lelkedet érte. a párkapcsolat mindig a kölcsönös adok-kapokon múlik...

2012. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy csak én gondolom rosszul,hogy egy kapcsolatban törődnek egymással,odafigyelnek egymásra?igen volt olyan,hogy féltékeny voltam mert titokban társkeresőzött miközben a közös babánkat vártam,terhesen én vágtam a fát,mert ő neki sok volt a munkája,maszekolgatott.
2012. ápr. 24. 07:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen férfi is. Próbáld újra! Ne add fel! Van gyerek is?
2012. ápr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van egy fiam,a közös babánk...missed ab.amit nagyon nehezen dolgoztam fel.amikor mondtam neki,hogy megyek a korházba missed ab.-ra azt mondta,óóó akkor nem leszel itthon??mert rendeltem alkatrészt és nincs aki átvegye a futártól...erre mondtam,hogy bocs nem én döntöttem így erre még ő volt felháborodva.ez már nekem nagyon sok volt!
2012. ápr. 24. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha "chatelget" akkor nem ok nélkül teszi, van vele valami célja, és ha tényleg sokat nincs otthon akkor lehet, hogy már meg is csalt.

Amúgy már az elején határozottan le kellett volna állítani és akkor nem "fajultak" volna idáig a dolgok.

Semmibe vesz ezért csinálja ezeket a dolgokat, úgy érzi mindent megtehet, nincs aki megakadályozza.

2012. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!