Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? - bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? - bőv. Lent-

Figyelt kérdés

Csajszi vagyok, főként fiúkkal barátkozok, jövök ki jobban. Mindig az a helyzet alakul ki, hogy akikkel jobban megismerjük egymást, később szerelmesek lesznek belém, pedig én egyáltalán nem közelítek feléjük "összejövés" szempontjából. Egyszerűen magamat adom, aranyos vagyok velük, el vihogunk:) Nagyon rosszul érzem magam, mikor ezt megmondják mert én nem szeretnék semmit tőlük, jó barátságon kívül, ahogy az elejétől fogva azt szerettem volna. Rossz érzés elveszíteni egy jó barátot ilyenért!!:( Nem beszélünk ezek után vgy pedig olyan ... seggbek*rt beszélgetéseink vannak.

Mégis mit csinálhatok rosszul???


2011. aug. 29. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

semmit nem csinálsz rosszul.

de a fiú és lány barátságok 95%-ban az egyik fél mindig többet érez... ez sajnos így van. szomorú, fájó, de így van...

L/19

2011. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Én is ugyanígy vagyok ezzel. A szerelem kicsit erős szó, de a másik fél mindig többet szeretne annál, amit én. Tessék: fiú-lány közt nincs barátság, az egyik mindig többet akar. :s
2011. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is mindig így van.Olyan lehangoló ez,de nem lehet vele mit csinálni.
2011. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:(:(
2011. aug. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!