Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok. Szeretnék...

17 éves srác vagyok. Szeretnék nyárra "kockás hasat", szóval jövő héttől lejárok kondizni heti 4-szer. Mennyi idő alatt lesz látható eredmény? (mondjuk kezdenek kirajzolódni a kockák. )

Figyelt kérdés
Az alkatommal gond nincs, felesleg nincs rajta. Csak szálkásodni szeretnék. Amúgy 175 cm,68 kg vagyok.
2010. febr. 28. 11:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
A hasra nagyon sokat kell dolgozni! Én spec. nem is edzek rá mer nagyon soká várható eredmény akár fél év is. inkább növessz hátat,mellizmot,kart,meg lábat akkor néznek meg a csajok igazán, gondolom eza célod nyárra strand idöszakra.
2010. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én soha sem értettem, hogy miért a kocka hasért vannak oda az emberek xd. Nekem a puszta erő, és kiegyensúlyozott testalkat is megfelelő.
2010. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. és am a kar és mellizom milyen hamar látszik meg? persze tudom, hogy nehéz megsaccolni, csak érdekelne.
2010. febr. 28. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
2 év mire látszik hogy foglakozol a testeddel és akkor még nincs rendes tömeged! Sajnos ez türelem játék.
2010. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!

"Az alkatommal gond nincs, felesleg nincs rajta. Csak szálkásodni szeretnék"

Ha nincs rajtad felesleg és kivan dolgozva a hasizmod akkor látszania kell:)

tehát ha van hasizmod csak van rajta felesleg akkor azt diétával tudod elérni,illetve egy kevés aerob mozgással

ha meg nincs felesleg akkor sima hasprés felüléssel lebegőüléssel tudod megedzeni

2010. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nemigazán értek ehhez, mivel lány vagyok, de még régebben megkérdeztem az edző ismimet, hogy a plakátokon szereplő pasiknak kocka hasa van... "De élőbe miért nem látok soha ilyet?"

Azt mondta, hogy ahhoz hogy valakinek kocka hasa legyen le kell vinnie a testzsírszázalékát 3-6%-os szintre. Ami csak rövid ideig tartható fent, mivel a szezvezetnek szüksége van zsírra is.

A modelleket ilyenkor fotózzák le, meg bekenik őket barna bőrfestékkel stb.

Azt mondta, hogy huzamosabb ideig fentartható módon a kocka has nem létezik, és nem a szépséget jelenti, hanem kóros soványságot.

2010. márc. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 4. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóláshoz annyit hozzászólnék, hogy ez max lányoknál van. nekem évek óta kockás a hasam, étrendem teljesen rendben van, hetente 5x edzek...a kérdésedhez meg csak annyit, hogy ha rendesen foglalkozol vele, pár hónap alatt simán kidolgozod, persze ehhez az étrendeden is változtatni kell, kerüld a zsíros ételeket elsősorban...
2010. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Attól függ milyen a testfelépítésed rajtam pl. már 3-4 hónap közt látható volt a változás és nem szedtem tömegnövelőket. De én hozzá teszem akkor is erősebb testalkatú voltam .
2010. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja. és ha szálkásodni szeretnél akkor kis súlyokkal edz ! 20/25 szériába.
2010. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!