Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatoki már szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatoki már szexkapcsolat tagja? Hogy alakult ki, hogy indult a dolog?

Figyelt kérdés

El nem tudom képzelni, hogy alakítanak ki emberek ilyen kapcsolatokat.


Nem keresek partnert, félre ne értsétek, szeretném látni, hogyan is van ez?


2012. ápr. 12. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
persze. mindig baratsagrol van szo ahol is a felek szabadok es kivanjak a kejt, a nemi ingereket. es akkor a bizalmukat es barati vonzalmukat veve alapul egy jot szeretkeznek, elveznek. nekem volt mar 14 eves szeretom is es 40 eves is. sajnos sok lannyal lehet szeretkezni, de keves az aki a szivedet is megdobogtatja.
2012. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Oké, értem, de hogy alakult ki?


Volt egy ismerősöd, akivel jobban megbarátkoztál, majd este berugtatok és durr bele, vagy hogyan????

2012. ápr. 12. 16:38
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy jut két barátnak az eszébe, hogy szexeljenek?
2012. ápr. 12. 16:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi is először megismerkedtünk, aztán jártunk is.. De szakítottunk (én még fiatal voltam) .. és egy fél éve elkezdtünk találkozgatni.. és ha találkoztunk, mindig volt csók.. ez, az.. később szex.. és ez már több, mint egy fél éve tart..
2012. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kezdtek párkapcsolata lépni, az más.


Én arra gondolok, amikor semmi közötök a másikhoz, tudatosan hétvégenként összejártok szexelni, de ennyi.


Csak kielégítitek egymás vágyait.

2012. ápr. 12. 16:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Még az utolsó vagyok.. Persze neki nincs baratnője és nekem se pasim.. De volt már hogy ő vagy én mással ismerkedtem, akkor közbe nem találkoztunk. aztán az nem jött össze és megint egymás mellett köttünk ki :)
2012. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Régebben jártunk (évekkel ezelott), de most már nincs köztünk semmi...
2012. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
altalaban ha megvan a bizalom, es a vonzalom, de valamiert nem igazan akarnak a felek kapcsolatot. nem szerelmesek egymasba, nem felelnek meg egymasnak tokeletesen. de megis bevalljak egymasnak hogy jo lenne szeretkezni. akkor az eggyik fel lep! es a masik engedi (ha engedi). es ha mindketten felszabadultak akkor jol erzik egymast, titkon tartjak, vagy egy amolyan alkapcsolatra lepnak csak hogy ne szolja meg oket a vilag. ez addig tart amig valamelyik vagy szerelmes nem lessz vag ynem talal egy igazi tarsat!
2012. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok ezek.
2012. ápr. 12. 16:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy éppen már kapcsolatban vannak, csak otthon a szex 0 akkor is ez van.
2012. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!