Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mit kedjek?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú az osztályban akivel most szakított a másfélév után a barátnője. Eddig rám sem nézett, most meg a lehető legközelebb ül hozzám minden órán. Állandóan piszkál,de úgy hogy nem lehet rá haragudni :-). Régebben belezúgtam a srácba de akkor kikosarazott. Már rég túltettem magam rajta, de nem tudom a viselkedését hova tenni. Most akkor ő mit akar?
2012. ápr. 24. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kedjél vele semmit...:D
2012. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, ennél azért értelmesebb válaszokra számítottam :-/
2012. ápr. 24. 19:25
 3/3 anonim válasza:
Osztálytárssal semmi képpen se járj! Tapasztalat! Inkább csak legyetek barátok, vagy csak simán jóban, de ne járj vele. Keress mást! Ha érdekel az én történetem írj privátban!
2012. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!